Direct

Direct reklamını şikayet etme

Dikkat! Direct gösterimlerinde reklamınızı bulamıyorsanız veya reklamınız yanlış gösteriliyorsa lütfen Gösterimlerle ilgili sorunlar bölümüne geçin.
Web sitemin içeriği kopyalandı

Yandex, üçüncü şahıslara ait olan sitelerin içeriğini değiştirme, ekleme yapma veya silme yetkisine sahip değildir. Kopyalanmış içeriği bulduğunuz sitenin sahibine bu konu ile ilgili doğrudan başvurmalısınız.

Reklamı yapılan kuruluşun faaliyetlerinin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorum

Her türlü suç ve yasa ihlallerinin araştırılması, soruşturma açılması veya üçüncü kişilerin bu yasa ihlalleri veya suçlar için suçlu bulunması Yandex'in yetkileri dışındadır. Bu tür durumların araştırılması için polise ve adli makamlara başvurmanızı öneririz.

Direct'te aynı kuruluş adına farklı reklamlar gösteriliyor

Direct gösteriminde benzer (kopya) web sitelerin bulunduğunu saptadığınızda lütfen durumu özel bir form aracılığıyla bize bildiriniz.

Direct'teki bir reklamın Yandex Reklam Kuralları'na aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki iletişim formunun aracılığıyla durumu bize bildirmenizi rica ederiz.

"Reklam başlığındaki bağlantı" alanını mutlaka doldurun. Reklam materyallerini bulabilmemiz ve yeniden kontrol edebilmemiz için bu bilgiler çok önemlidir.

Kısıtlama. Başlık bağlantısı yanlış olan reklam talepleri işleme alınmaz. Bağlantıyı kopyalamak için farenin sağ tuşuyla reklam başlığının üzerine tıklayıp "Bağlantıyı kopyala" ifadesini seçin.
Formu doldurun