Turbo siteler

Turbo siteler mobil cihazlara adapte edilmiş, hızlı yüklenen sitelerdir. Bir veya birkaç sayfadan oluşabilir. Turbo siteye gelen kullanıcı, reklamı yapılan teklifi daha ayrıntılı inceleyebilir, başvuru oluşturup gönderebilir ve ürün veya hizmet siparişi verebilir. Bu şekilde, ister yaptığınız resim veya fotoğrafların sergilendiği bir galeri ister sattığınız ürünlerin sergilendiği vitrin ve sepetten oluşan bir satış sitesi olsun, amaçlarınıza uygun özel bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Farklı amaçlara uygun hazır şablonlar kullanmanız istediğiniz siteyi oluşturmanızı önemli ölçüde hızlandırır.

Nasıl çalışır?

Turbo sitelerin avantajları:
  • Her cihaz türüne adapte edilir,
  • Her platformda hızla yüklenir. Bunlar da dönüşüm oranlarının artmasına yardımcı olur,
  • Arama motorları tarafından indekslenerek kullanıcı sorgusuna yanıt verdiğinde ek gelen trafik sağlayabilmesi,
  • Oluşturulması için özel bilgi ya da deneyime ihtiyaç olmaması: Sayfa Sihirbazı yardımıyla profesyonel geliştiricilere, test uzmanlarına veya tasarımcılara gerek kalmadan Turbo siteyi kolayca oluşturup hemen yayınlayabilirsiniz.

Temel sitenin eklentilerinde Turbo site de kurabilirsiniz. Mobil cihazlarda gösterildiğinde kullanıcıyı Turbo sayfaya yönlendiren site bağlantısı, hızlı bağlantı veya sanal kartvizit dizüstü/masaüstü bilgisayarlarda veya tabletlerde gösterildiğinde aynı kullanıcıyı ana siteye yönlendirir.

Siteniz yoksa veya Turbo siteleri belirli ürünler veya promosyon kampanyaları için kullanmak istiyorsanız yeni bir Turbo site oluşturun veya daha önce oluşturulmuş Turbo siteyi ekleyin. Bu durumda her türlü cihazlarda görüntülenen reklamlar kullanıcıyı Turbo siteye yönlendirir,

tüm platformlarda görüntülenen sayfa URL'si ise aynı kalır.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.