Turbo Site Ayarları

Sihirbaz'da isterseniz sitelerin tamamı için genel bir ayar yapılabilir ya da her bir sayfa için ayrı ayrı ayarlar yapılabilir.

Ayarları açmak için Sihirbaz'da  → Site Ayarları yolunu takip edin.

Adres
Sihirbaz'da yapılan site yalnızca turbo.site alan adı üzerinde oluşturularak adı yalnızca name.turbo.site şeklini alabilir. Sayfa adresini; Latin alfabesindeki aksansız harfler, rakamlar ve kısa çizgi kullanarak belirtin. Kendiniz bir ad belirtmezseniz sayfa adı otomatik olarak oluşturulur.
Ana sayfa

Açılan listede, sitenizin sayfalarının hangisinin ana sayfa olması gerektiğini seçin.

Favicon

Favicon, tarayıcı sekmesinde site adının önünde görüntülenir. Favicon'u PNG formatında yükleyebilir veya arşivden seçebilirsiniz. Desteklenen en-boy oranı: 1:1.

Yandex Metrica sayacı

Yandex Metrica menüsünde, kullanıcıların Turbo sitedeki işlemlerini takip etmek için kendi Yandex.Metrica sayacınızı oluşturun veya otomatik oluşturulan sayacı kullanın. Gerekirse sayfaların ayarlar menülerine girerek her biri için özel bir sayaç ekleyebilirsiniz.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.