Reklamda fiyat

“Metin - grafik reklamlar” kampanyaları için ürün veya hizmet fiyatını ekleyebilirsiniz. Fiyatın belirtilmesi ve reklam metninde özel tekliflerden ve bonuslardan bahsedilmesi daha fazla hedef kitle çekebilir.

Bu ayar, sitede geniş olmayan ürün veya hizmet yelpazesi ve istikrarlı fiyatlar olduğunda kullanılabilir. Ayrıca kampanya, genel sorgulara göre gösterimleri hedefliyorsa ve dikkat çekmek için fiyat hakkında bilgi eklemeniz gerekiyorsa, örneğin reklamda hizmet için en düşük fiyatı belirtmeniz gerekiyorsa (“min. 899 Ruble”) bu ayar kullanılabilir.

Manuel olarak güncellenemeyen çok sayıda teklifiniz varsa dinamik reklamları oluşturmak için besleme kullanın.

Fiyat yalnızca Yandex Reklam Ağı'ndaki reklamlarda gösterilir.

  1. Fiyatın avantajı nedir?
  2. Fiyat nasıl eklenir?
  3. Toplu yönetim

Fiyatın avantajı nedir?

Araştırmalarımıza göre, promosyonlar ve indirimler hakkındaki fiyat ve bilgiler, cihaz türü ve reklam gösteriminin yapıldığı yere bağlı olarak reklam CTR’ını %1,5 ila %3 arasında artırmaktadır.

Fiyat nasıl eklenir?

Fiyat, reklam oluşturulurken veya düzenlenirken eklenebilir. Bunun için Fiyat bloğunda ilgili alanı doldurun. Teklifin avantajını vurgulamak için eski fiyatı belirtin. Gerekirse “min.” veya “maks.” ekleyin.

Tüm fiyatlar ve döviz türü geçiş sayfasındaki bilgilere uygun olmalıdır; bu bilgiler moderasyonda kontrol edilir.

Toplu yönetim

Metin grafik reklamlarda fiyat bilgilerini toplu olarak ekleyebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz. Kampanyalar sayfasında gerekli kampanyaları seçin ve reklamlara geçin. İstediğiniz reklamları işaretleyin veya tüm listeyi seçin. İşlemler butonuna tıklayın ve menüde Reklamdaki fiyatlar'ı seçin.

Reklamlarda fiyatlar penceresinde Fiyat alanını doldurun. Gerekirse ön ek/sözcük kullanın. Teklifin diğerine kıyasla avantajını vurgulamak için eski fiyatı girin. Kaydet'e tıklayın.

Yeni fiyat sadece metin-grafik reklamlara eklenir. Seçim yaparken başka türde reklamlar seçime dahil edildiyse, reklamlara fiyat eklenmez. Değişiklikleri Reklamlar sayfasında Reklamdaki fiyat sütununda kontrol edebilirsiniz.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.