Fiyat teklifi belirleme

Arama'da ve ağlarda teklifleri hızlıca belirleyebilirsiniz:

  • kampanyanın tümü için;
  • farklı kampanyalara veya reklam gruplarına ait olsalar dahi sözcük gruplarının büyük kısmı için.

Fiyat teklifi belirleme, kampanyalar içerisinde yalnızca manuel yönetilen kampanyalar veya sözcük grupları için mümkündür. Hesaplama sırasında Teklif düzenlemeleri dikkate alınmaz.

  1. Kampanyanın tümü için
  2. Seçilen anahtar sözcük grupları için

Kampanyanın tümü için

Kampanyanın tümü için teklifleri belirlemek istiyorsanız kampanyanın bitişiğindeki seçeneğine tıklayın ve Teklif Sihirbazı'nı seçin. Kampanyadaki tüm sözcük grupları için ortak teklif belirleyebilirsiniz veya istediğiniz trafik hacmini veya kapsamını yakalamanızı sağlayan ve daha esnek ayarlara izin veren Teklif Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz.

Arama'da ve ağlardaki, kampanyada yer alan tüm sözcük grupları için ortak teklif belirleyebilirsiniz. İstenilen teklifi girin ve Kur butonuna tıklayın. Teklifler, gösterim yerlerine göre kampanyada yer alan sözcük gruplarına uygulanır.

Seçilen anahtar sözcük grupları için

Teklifleri belirlemek için istenilen kampanyaları ve reklam gruplarını seçin. Teklifler ve sözcük grupları sayfasında istediğiniz sözcük gruplarını seçip alt panelde Teklif Sihirbazı öğesine tıklayın. Seçilen tüm sözcük grupları için ortak teklif belirleyebilirsiniz veya istediğiniz trafik hacmini veya kapsamını yakalamanızı sağlayan ve daha esnek ayarlara izin veren Teklif Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz.

Aramada ve ağlarda seçilen sözcük grupları için ortak teklif belirleyebilirsiniz. İstenilen teklifi girin ve Kur butonuna tıklayın. Teklifler, gösterim yerlerine göre seçilen sözcük gruplarına uygulanır.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.