Fiyat teklifi belirleme

Arama'da, farklı kampanyalara veya reklam gruplarına ait olsalar dahi sözcük gruplarının büyük kısmı için hızlıca teklif belirleyebilirsiniz. Fiyat teklif belirleme sadece kampanyalarındaki manuel yönetilen kampanyalardaki sözcük grupları için kullanılabilir. Hesaplama sırasında Teklif düzenlemeleri dikkate alınmaz.

Teklifleri belirlemek için istenilen kampanyaları ve reklam gruplarını seçin. Sözcük grupları sekmesinde sözcük gruplarını seçin ve  → Teklif Sihirbazı seçeneğine tıklayın. Seçilen tüm sözcük grupları için ortak teklif belirleyebilirsiniz veya istediğiniz trafik hacmini veya kapsamını yakalamanızı sağlayan ve daha esnek ayarlara izin veren Teklif Sihirbazı'nı kullanabilirsiniz.

Aramada ve ağlarda seçilen sözcük grupları için ortak teklif belirleyebilirsiniz. İstenilen teklifi girin ve Kur butonuna tıklayın. Teklifler, gösterim yerlerine göre seçilen sözcük gruplarına uygulanır.

Aramada ve ağlarda ortak yönetilen tekliflerin bulunduğu kampanyadan sözcük grupları seçiliyse teklifler yalnızca Arama için değişir. Ağlar için teklif dikkate alınmaz çünkü bu yöntemde teklif, Aramada'ki teklifler dikkate alınarak oluşturulur.