Değişiklik geçmişi

Reklam kampanyası ayarlarındaki değişiklikleri görmek için kampanyayı listede bulun, seçeneğine tıklayın ve Değişiklikler listesi'ni seçin.

Tüm kampanyalarda yapılan değişiklikleri Müşteri değişiklik geçmişi sayfasında görebilirsiniz. Soldaki menüde Araçlar seçeneğine tıklayın ve Değişiklikler listesi başlığının altında tıklayın Daha fazla bilgi'ye tıklayın.

Geçmişte, gösterimlere etki eden işlemler hakkındaki veriler kaydedilir:

  • kampanyanın başlatılması ve durdurulması,

  • Kampanya ayarlarındaki değişiklikler (örneğin, gösterim zamanı, yeri, stratejisi, teklif düzenlemeleri, ağ ayarları),

  • ortalama görüntüleme fiyatının değiştirilmesi;
  • diğer reklamların gösterimlerinin durdurulması ve başlatılması,

  • kampanyaların ve reklamların arşive taşınması ve arşivden geri alınması.

Günlük bütçe sınırlaması ya da bakiye yetersizliği nedeniyle kampanyaların otomatik olarak durdurulması ve başlatılması değişiklik geçmişine kaydedilmez.

Geçmişte sadece arayüzde yapılan değişiklikler değil, aynı zamanda XLS/XLSX-dosyaları, Direct Commander ve API ile yapılan değişiklikler de kaydedilir.

Değişiklik geçmişine 9 Nisan 2018'den itibaren ulaşılabilir.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.