Turbo site nasıl eklenir?

Reklamlar oluşturulurken veya düzenlenirken Turbo siteyi ana site bağlantısına, hızlı bağlantıya veya sanal kartvizite ekleyebilir veya gerekirse sadece Turbo siteyi kullanabilirsiniz. Farklı cihazlarda reklamın nereye yönlendirme yapacağı buna bağlıdır.

Turbo siteyi kullanacağınız cihaz türlerini seçin:
  • Yalnızca mobil cihazlar: Varış sayfası menüsünde Masaüstü ve tablet bilgisayarlarda bölümüne girin ve ana site bağlantısını yazın. Mobil cihazlarda bölümünde Turbo sayfa öğesini seçin. Bu durumda masaüstü/dizüstü bilgisayarlarda ve tabletlerde gösterilen reklamınız kullanıcıyı ana siteye, akıllı telefonlarda gösterilen reklamınız ise kullanıcıyı Turbo siteye yönlendirir.
  • Tüm cihazlar: Varış sayfası menüsünde her iki bölümde Turbo sayfa öğesini seçin.

Ekle butonuna tıklayın ve seçeneklerden birini seçin:
  • Bir dakikada oluştur: Turbo sayfanın hızlı oluşturulması için. Birkaç form alanını doldurmanız yeterlidir; böylece sayfayı yayınlayabilir ve reklama hemen bağlayabilirsiniz.
  • Şablondan oluştur: İşletmenizin özelliklerini dikkate alarak hazırlanan bilgilere sahip bir sayfa oluşturmak için.
  • Turbo sayfalarım: Turbo sitelerin arşive aktarılması için. Oluştur → Turbo sayfa seçeneğine tıklayın veya daha önceden eklenmiş bir site seçin.

    Turbo siteyi Sihirbaz'da oluşturma hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Toplu yönetim

Toplu düzenlemeler yardımıyla Turbo siteler aynı anda birkaç reklam grubundan silinebilir, bunlara eklenebilir veya mevcut Turbo siteler diğer sitelerle değiştirilebilir. Reklamlar sayfasında istediğiniz reklamları seçin ve işlem listesinden Turbo sayfalar'ı seçin. Açılan sayfada bir işlem seçin ve Uygula butonuna tıklayın.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.