Direct Commander

Direct Commander, web arayüzünü kullanmadan Yandex Direct reklamlarınızı yönetmenizi sağlayan özel bir programdır.

Reklam verenler ve ajanslar için

Windows ve Mac için

Direct Commander yardımıyla;

  • yüzlerce reklam arasında istediğiniz reklamı veya farklı kampanyalara ait olsalar bile binlerce anahtar sözcük grubu arasında istediğiniz sözcük grubunu kolayca bulun,

  • toplu düzenleme araçlarını kullanarak hızlı bir şekilde değişiklikler yapın,

  • kampanyaları, grupları, reklamları ve sözcük gruplarını kopyalayın ve taşıyın,

  • tablo formatlarındaki dosyalardan reklamları ve sözcük gruplarını yükleyerek kampanyalar oluşturun.

Direct Commander ile reklam ayarlarını çevrimdışı da yapabilirsiniz. Böylelikle, sadece kampanyayı çalıştırmadan önce Yandex Direct sunucusundan veri almak ve gerekli düzenlemelerden sonra bunları sunucuya geri göndermek için internete ihtiyacınız olur.

Daha fazla bilgi için Direct Commander Yardım bölümüne başvurun

Direct Commander'ı kur

Direct Commander ile ilgili sorular

Programın çalışmasında oluşan hatalar ile ilgili sorunuz varsa, Commander menüsünde “?” öğesini kullanın ve “Hata bildir” bağlantısına tıklayın. Hata oluşmadan önce ne yaptığınızı ve hatanın neyle sonuçlandığını tarif edin.

Menüdeki bu öğeye erişemiyorsanız veya Commander'ın çalışmasıyla ilgili Direct Commander'ın Yardım bölümünde yanıt bulamadığınız başka sorunuz varsa aşağıdaki formu kullanarak bizimle irtibat kurun. Tatmin edici bir cevap alabilmek için lütfen oluşan hatayı mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.