Anahtar sözcük gruplarıyla yapılan işlemler

Aynı anda birkaç anahtar sözcük grubunu değiştirmek için:

 1. Kampanyalar sayfasında kampanyayı seçin ve Teklifler ve sözcük grupları sekmesine gidin. En az bir kampanya seçildikten sonra bu kampanya etkin olacaktır.
 2. Düzenlemek için anahtar sözcük gruplarını seçin sayfanın alt kısmında İşlemler'e tıklayın.
 3. İşlem veya araç seçin:
  Arama ve değiştirme
  Metni bulup değiştirebilirsiniz. Aradığınız metni Ara alanına ve yerine kullanmak istediğiniz metni Şununla değiştir alanına girin. İstediğiniz metnin aranacağı bölümleri (anahtar sözcük grupları veya negatif anahtar sözcükler) belirtin. Bir seferde en fazla 10.000 sözcük grubu düzenlenebilir. Arama ve değiştirme hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.
  Teklif Sihirbazı
  • Ortak teklif: Seçilen sözcük grupları için ortak teklif belirlemek için istenilen teklifi girin ve Kur'a tıklayın. Teklifler, gösterim yerlerine göre seçilen tüm sözcük gruplarına uygulanır.
  • Teklif Sihirbazı: Teklifleri daha esnek ayarlamak için bu sekmeye gidin. Arama'da, dilediğiniz trafik hacmine göre, ağlarda ise dilediğiniz hedef kitle kapsamına göre teklif fiyatı belirleyebilir, bu teklif fiyatını istediğiniz yüzdeye göre artırıp azaltabilir ve hatta maksimum teklif değerini belirtebilirsiniz.

  Teklif belirleme hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

  Operatör ekleme
  Operatör'ü seçin ve Uygula butonuna tıklayın. Seçilen operatör tüm anahtar sözcük gruplarında görüntülenecektir.

  Birden fazla operatör eklemek için işlemi tekrarlayın.

  Büyük-küçük harf değişikliği
  Büyük-küçük harf değişikliği yöntemini seçin ve Uygula'ya tıklayın.

İşlemler anahtar sözcüklerin bir kısmına dahi olsa uygulanamıyorsa bir uyarı görürsünüz.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.