Dinamik reklamlar

Dinamik reklamlar sayesinde aynı türden çok sayıda reklam içeren reklam kampanyaları üzerinde daha kolay çalışabilirsiniz. Direct, sitenin veya beslemenin içeriğini analiz eder ve Yandex Arama'da gösterilecek reklamları otomatik olarak oluşturur.

İnternet mağazanızda ürünlerin sıkça değiştiğini varsayalım. Yeni reklamların oluşturulması ve güncel olmayan reklamların durdurulması çok zaman alır. Sitedeki her ürün için otomatik reklamların oluşturulması için dinamik reklam kampanyası oluşturun.

Dinamik reklamlar, standart reklamlara sahip kampanyaları tamamlar. Standart reklamdaki sözcük grupları dinamik reklamdan daha netse veya bu sözcük grupları aynıysa gösterim önceliği standart reklamda olur. Standart reklamda kullanılan sözcük grubu dinamik sözcük grubunun anlamından daha genişse gösterim için en etkili sözcük grubu seçilir; bu seçimi yaparken sistem, gösterim ve tıklama istatistiklerini, teklifleri ve kalite katsayısını baz alır.

Dinamik reklamlar, zorunlu sertifika, kayıt veya lisansa tabi olanlar ile bebek maması dışında herhangi bir ürün ve hizmet kategorisi için oluşturulabilir.

Avantajları

Reklamların otomatik oluşturulması

Reklamlar, sitede veya reklamını yapmak istediğiniz beslemedeki her bir ürün için özel olarak oluşturulur.

Sonucun tamamlanması

Reklamlar, ürünlerinizin her biri için ve ilgili arama sorgusuna uygun olacak şekilde özel olarak oluşturulur.

Zaman tasarrufu

Dinamik reklamlar sayesinde reklam içeriğinin güncelliğini sürekli takip etmenize gerek kalmaz.

Reklamlar alıştığınız formata otomatik olarak getirilir

Dinamik reklamlar, tıpkı metin grafik reklamlar gibi görünür. Dinamik reklamların özelliği, sizin için robotlar tarafından hazırlanmış olmasıdır.