Fotoğraf görüntüleme

Fotoğraflar bölümünde çekim tarihi olan ve JPEG formatında olan tüm fotoğraflar gösterilir. Ayrıca telefondan Disk'e otomatik olarak yüklenen tüm fotoğraflar ve videolar bu bölüme girer.

Not. Bölüm otomatik olarak oluşturulur, bu nedenle fotoğrafı manuel olarak buraya koyamazsınız. Fotoğrafın bu bölümde yer almasını istiyorsanız çekim tarihini ekleyin.

Tüm fotoğraflar bölümüne geçmek için soldaki panel üzerinden Fotoğraflar → Tüm fotoğraflar yolunu takip edin.Fotoğrafları paylaşabilir, kişisel veya erişime açık olan albüme ekleyebilir, taşıyabilir, yeniden adlandırabilir, fotoğraf sihirbazında düzenleyebilir veya Disk'ten silebilirsiniz. Bunu yapmak için fotoğrafın sol alt köşesinde simgesine tıklayın ve özellik panelinde (ekranın üst kısmında) gerekli işlemi seçin.

Not. Fotoğraflar Tüm fotoğraflar bölümüne kopyalanmıyor, bölümde sadece görüntüleniyor. Bunun için bu bölümden sildiğiniz fotoğraf Disk'ten de silinmiş olacaktır. Yanlışlıkla bu bölümden fotoğraf sildiyseniz, kurtarabilirsiniz.

Belirli bir aya ait fotoğrafı hızlıca bulmak istiyorsanız fotoğrafların üstündeki simgesine tıklayın ve çekim tarihini seçin.