Hediye gigabaytlar

İş ortaklarımızla birlikte organize ettiğimiz promosyonlara katılın. Onların aracılığıyla varsayılanın dışında ek olarak 10 GB Disk alanına sahip olabilirsiniz.

Geçmiş kampanyalar

Mobil Yandex.Mail kullanıcıları için 16 GB

Uyarı: Kampanya, sadece uygulamanın Android için 2.10 veya iOS için 2.12 sürümü kurulmuş olması koşulu ile geçerlidir.

Mobil Yandex.Mail uygulamasını kurarsanız uygulamaya giriş yaptığınız andan itibaren Disk alanınıza bir yıl boyunca kullanabileceğiniz ek 16 GB eklenir. Kampanya 30 Haziran 2015 - 13 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Sınırlama: Disk alanı ancak Yandex.Mail uygulamasını ilk defa kullanıyorsanız geçerli olacaktır. Şu durumlarda Disk alanı artmaz:
 • uygulamayı yeniden kuruyorsanız;
 • uygulamayı bu cihazda kaldırıp yeniden yüklüyorsanız;
 • uygulamayı başka ama aynı işletim sistemini kullanan bir cihaza yüklüyorsanız.

Ayrıntılı promosyon koşulları

 1. Promosyonu organize eden: Yandex, Ticari Kimlik 1027700229193 (bundan sonra – Yandex).
 2. Kampanyanın amacı, Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlara Yandex.Mail mobil uygulamasını ilk defa kuran ve Kampanya Dönemi dahilinde 6. maddede belirtilen koşulları yerine getiren gerçek kişilere Yandex.Disk servisinde standart disk kapasitesinden (herhangi bir kullanıcı için Kampanya başlangıç tarihi itibari ile kullanılabilir kapasite) daha fazla disk kapasitesinin verilmesidir.
 3. Kampanya Tarihleri: 30 Haziran - 13 Temmuz arası.
 4. Kampanya Kuralları: Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarına Yandex.Mail mobil uygulamasını ilk defa kuran ve Kampanya Dönemi dahilinde 6. maddede belirtilen koşulları yerine getiren gerçek kişilere Yandex.Disk servisinde standart disk kapasitesinden (herhangi bir kullanıcı için Kampanya başlangıç tarihi itibari ile kullanılabilir kapasite) daha fazla disk kapasitesi sunulur - Kampanya başlangıç tarihi itibarıyla kullanıcının kullanabileceği Yandex.Disk servisindeki disk kapasitesine ek olarak 16 (on altı) Gigabyte depolama alanı - 6.1. maddede belirtilen tarihten itibaren 1 (bir) yıl süre ile tahsis edilir.
 5. Promosyon sonucunda hediye sayısı: Promosyon sonucunda bu koşulların 2. maddesinde belirtilen gerçek kişiye Yandex.Disk servisinde arttırılmış disk alanın verilmesi hediye olarak sayılmaktadır. Hediye sayısı sınırsızdır.
 6. Hediye alma süresi ve sıralaması:
  1. Bu koşulların 2. maddesinde belirtilen gerçek kişinin hediye alması için Yandex.Mail'in mobil uygulamasını Android veya iOS tabanlı mobil cihazına kurulum yapması, uygulamaya giriş yapması veya Yandex.Mail'in mobil uygulamasında kayıt işlemini tamamlaması gerekmektedir. Yandex.Mail'in mobil uygulaması belirtilen mobil cihaza ilk defa kuruluyor olmalıdır.
  2. Yandex.Disk servisinde arttırılmış disk alanı, gerçek kişinin Yandex.Mail'in mobil uygulamasına ilk defa giriş yapacağı ya da Yandex.Mail'in mobil uygulamasıyla ilk defa oluşturulmuş Yandex'teki kayıt için verilmektedir. Bununla birlikte arttırılmış disk alanı Yandex'teki her kayıt için sadece bir kere verilmektedir.
  3. Yandex.Disk servisini kullanabilmek için teknik açıdan düzgün internet bağlantısına ihtiyaç vardır. Hediye, böyle internet bağlantısına sahip herhangi bir yerde teslim alınabilir.