Promosyonlara katılım için ödül olarak kazanılabilen gigabaytlar ve diğer ödüller

Bizim tarafımızdan düzenlenen veya iş ortaklarımızla birlikte organize ettiğimiz kampanyalara katılın. Böylece varsayılan 5 GB'a ek olarak daha çok Disk alanı ve başka ödüller kazanabilirsiniz.

 1. Mevcut promosyonlar
 2. Geçmiş kampanyalar

Mevcut promosyonlar

Henüz yeni kampanya yok fakat yakında olacaktır.

Geçmiş kampanyalar

Yandex Plus abonelerine 10 GB hediye

Yandex Plus abonesi olur olmaz Yandex Disk'te ek 10 GB'tan yararlanabilirsiniz. Aboneliğin etkinleştirilmesi hakkında bilgi için Yandex Plus Yardım bölümüne gidin.

Mail 360 kullanıcılarına 20 GB

Test ve geliştirme konusunda yardımcı oldukları için tüm Mail 360 kullanıcılarına her zaman ücretsiz 20 GB Disk alanı veriyoruz.

Ekstra alan almak için bağlantıya tıklayın.

Sınırlama. Bu bağlantıdan ücretsiz 20 GB yalnızca, daha önce faydalanmamış kullanıcılara verilir.
Mobilde otomatik yükleme için ek 32 GB

Mobil Yandex Disk uygulamasını kurduğunuzda ve ayarlarda fotoğraf ve video için otomatik yükleme özelliğini etkinleştirdiğinizde Disk alanınıza ek 32 GB eklenir. Ek alan, aktivasyon anından itibaren süresiz olarak verilmektedir.

Kampanya 3 Nisan 2017 - 3 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Ek 32 GB'lık alana sahip olmak için 3 Temmuz 2017 tarihine kadar en az bir fotoğraf veya video yüklenmelidir.

Mobil uygulama zaten kuruluysa ve otomatik yükleme özelliği etkin durumdaysa ilk dosya yüklemesinden sonra kampanya otomatik olarak etkinleştirilir.

Ayrıntılı promosyon koşulları
"Otomatik yükleme için Disk’te 32 GB" reklam kampanyası (bundan böyle "Kampanya") YANDEX Limited Şirketi tarafından düzenlenmektedir, Vergi numarası: 7736207543, hukuki ve fiili adresi: 119021, Rusya Federasyonu, Moskova, Lev Tolstoy Cd, No: 16 (bundan böyle - "Organizatör") tarafından düzenlenmektedir.
 1. Kampanya dönemi: 3 Nisan 2017 tarihinden itibaren 3 Temmuz 2017 tarihi Moskova saatine göre 23:59'a kadardır.
 2. Kampanyanın amacı kullanıcıların "Yandex Disk" mobil uygulamasına dikkatini çekmektir:
 3. Kampanya katılımcıları: Kampanyaya, 18 yaşını doldurmuş ve işbu Kuralların 4. maddesinde belirtilen tüm şartları yerine getirmiş olan kişiler katılabilir (bundan böyle "Katılımcılar").
 4. Kampanya şartları:
  Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler:
  1. İşbu Kuralların 1. maddesinde belirtilen dönem içerisinde Katılımcının akıllı telefonuna (bundan böyle "Akıllı telefon") Uygulamayı yüklemesi (halihazırda yüklü değilse) gerekmektedir.
  2. Wi-Fi ya da başka "herhangi bir ağ" aracılığıyla fotoğraf ve/veya videonun otomatik yüklenmesini seçerek Uygulamanın ayarlarında "Otomatik yükleme" özelliğinin etkinleştirilmesi gerekmektedir.
  3. İşbu Kuralların 1. maddesinde belirtilen dönem içerisinde Uygulamada bulunan otomatik yükleme özelliği aracılığıyla Akıllı telefonda, Galeri/"Fotoğraflar" bölümünden en az bir fotoğraf ve/veya videonun yüklenmesi gerekmektedir.
 5. Kampanyanın ödülü:
  1. Kampanyanın ödülü, "Yandex Disk" hizmeti tarafından sağlanan, Yandex sunucularında ek 32 (otuz iki) GB Disk alanıdır.
  2. Ödül satılamaz ve/veya üçüncü şahıslara devredilemez.
  3. Ödül, işbu Kurallarda belirtilen şartları yerine getiren her bir Kampanya Katılımcısına, işbu Kuralların 4.3. maddesinde belirtilen işlemleri gerçekleştirdikten sonra verilir.
  4. Ödül sadece işbu Kuralların 1. maddesinde belirtilen dönem içerisinde işbu Kuralların 4. maddesinde belirtilen şartlar yerine getirildikten sonra alınabilir.
  5. Ödülün kullanımı, Katılımcı tarafından Yandex Disk Servisi Kullanım Şartları ve Mobil Cihazlar için Yandex Disk Uygulamasının Kullanımı ile İlgili Lisans Sözleşmesi hükümleri dikkate alınarak gerçekleştirilir.
  6. Ödülün bedeli 4000 (dört bin) Ruble’yi aşmadığı için ödülün alınmasından dolayı elde edilen gelirle ilgili Katılımcıların Şahıslar Gelir Vergisi’nin ödeme yükümlülüğü oluşmamaktadır.
 6. Kampanya düzenleme bölgesi: Tüm ülkeler.
 7. Diğer şartlar:
  1. İşbu Kuralların 4. maddesinde belirtilen işlemlerin gerçekleştirilmesi, Katılımcının işbu Kuralları şartsız olarak kabul ettiği anlamına gelmektedir, ayrıca Katılımcının kayıt formunda bulunan kişisel bilgilerin ve Katılımcı tarafından Organizatöre Kampanya kapsamında gönderilen diğer kişisel bilgilerin işlenmesi konusunda rızasının bir ifadesi olarak kabul edilmektedir. Buna Organizatör tarafından 27.07.2006 tarihli 152-FZ numaralı “Kişisel bilgiveriler hakkında” Rusya Federasyonu Federal Kanununun 3. maddesi 3. fıkrasında öngörülen işlemlerin her türlü yöntemle gerçekleştirilmesi dahildir.

   Kişisel bilgiler konusunda rıza beyanı verilen işlemlerin listesi: Kişisel bilgilerin işlenmesi, toplanması, kaydedilmesi, sistematik hale getirilmesi, biriktirilmesi, depolanması, netleştirilmesi (güncellenmesi, düzenlenmesi), çıkartılması, kullanılması, aktarılması, dağıtılması, sunulması, YANDEX sitesi aracılığıyla erişime açılması, kişisel verilerden arındırılması, engellenmesi, silinmesi, kişisel verilerin yok edilmesi. İşbu rıza beyanı 3 (üç) sene boyunca geçerlidir.

  2. Organizatör, ek bilgiler yayınlama veya Kampanya şartları değiştirme hakkını saklı tutar. Güncellenen bilgiler https://yandex.ru/set/lp/disk-32gb/0 adresinde yayınlanır ya da e-posta aboneliği aracılığıyla Katılımcılara gönderilir.
  3. Organizatör, kendisinden kaynaklanmayan durumların (olağanüstü nitelikli olaylar sonucunda meydana gelen mücbir sebepler) oluşmasından dolayı sorumluluk taşımamaktadır. Bu durumlar arasında şunlar sayılabilir; doğal afetler, kazalar, sivil çatışmalar, grev, savaşlar, üçüncü kişilerin yasadışı eylemleri, kanunların, yönetmeliklerin ve devlet organları kararlarının yürürlüğe girmesi ile Organizatörden kaynaklanmayan ve bu şartlarda engellenemeyen diğer durumlar.
  4. Organizatör, işbu Kuralların hükümlerinin ihlâli durumunda Katılımcıya Ödülü vermeme hakkına sahiptir.
  5. İşbu Kampanya ile ilgili her türlü anlaşmazlıklar Rusya Federasyonu yürürlükteki mevzuatı uyarınca çözülür.
  6. Kampanyanın organizasyonu ve gerçekleştirilmesi ile ilgili meydana gelen tüm anlaşmazlıklar görüşmeler yoluyla çözülür. Görüşmeler yoluyla çözülemeyen anlaşmazlıklar Organizatörün bulunduğu yerdeki mahkemede çözüme kavuşturulur.
Mobil Yandex Mail kullanıcıları için 16 GB
Uyarı. Kampanya, sadece uygulamanın Android için 2.10 veya iOS için 2.12 sürümü kurulmuş olması koşulu ile geçerlidir.

Mobil Yandex Mail uygulamasını kurarsanız uygulamaya giriş yaptığınız andan itibaren Disk alanınıza 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz ek 16 GB eklenir. Kampanya 30 Haziran 2015 - 13 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Sınırlama. Disk alanı Yandex Mail uygulamasını ilk defa kullanıyorsanız geçerli olacaktır. Şu durumlarda Disk alanı artmaz:
 • Uygulamayı yeniden kuruyorsanız.
 • Uygulamayı bu cihazda kaldırıp yeniden yüklüyorsanız.
 • Uygulamayı başka ama aynı işletim sistemini kullanan bir cihaza yüklüyorsanız.
Ayrıntılı promosyon koşulları
 1. Kampanya organizatörü: Yandex, Ticari Kimlik 1027700229193 (bundan sonra – Yandex).
 2. Promosyonun amacı, Yandex Mail mobil uygulamasını Android veya iOS işletim sistemli mobil cihazlarına ilk defa kuran ve promosyon süresinde 6. maddede belirtilen koşulları yerine getiren gerçek kişilere, Yandex Disk servisinde standart (promosyon başlamadan önce her kullanıcıya verilmiş olan) alanın dışında arttırılmış disk alanı sağlamaktır.
 3. Kampanya Tarihleri: 30 Haziran - 13 Temmuz arası.
 4. Kampanya Kuralları: Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlarına Yandex Mail mobil uygulamasını ilk defa kuran ve Kampanya Dönemi dahilinde 6. maddede belirtilen koşulları yerine getiren gerçek kişilere Yandex Disk servisinde standart disk kapasitesinden (herhangi bir kullanıcı için Kampanya başlangıç tarihi itibari ile kullanılabilir kapasite) daha fazla Disk alanı sunulur, Kampanya başlangıç tarihi itibarıyla kullanıcının kullanabileceği Yandex Disk servisindeki disk kapasitesine ek olarak 16 (on altı) GB depolama alanı 6.1. maddede belirtilen tarihten itibaren 1 (bir) yıl süre ile tahsis edilir.
 5. Promosyon sonucunda hediye sayısı: Promosyon sonucunda bu koşulların 2. maddesinde belirtilen gerçek kişiye Yandex Disk servisinde arttırılmış Disk alanın verilmesi hediye olarak sayılmaktadır. Hediye sayısı sınırsızdır.
 6. Hediye alma süresi ve sıralaması:
  1. Bu koşulların 2. maddesinde belirtilen gerçek kişinin hediye alması için Yandex Mail'in mobil uygulamasını Android veya iOS tabanlı mobil cihazına kurulum yapması, uygulamaya giriş yapması veya Yandex Mail mobil uygulamasında kayıt işlemini tamamlaması gerekmektedir. Yandex Mail mobil uygulaması belirtilen mobil cihaza ilk defa kuruluyor olmalıdır.
  2. Yandex Disk servisinde arttırılmış disk alanı, gerçek kişinin Yandex Mail'in mobil uygulamasına ilk defa giriş yapacağı ya da Yandex Mail mobil uygulamasıyla ilk defa oluşturulmuş Yandex'teki kayıt için verilmektedir. Bununla birlikte arttırılmış disk alanı Yandex'teki her kayıt için sadece bir kere verilmektedir.
  3. Yandex Disk servisini kullanabilmek için teknik açıdan sorunsuz internet bağlantısına ihtiyaç vardır. Hediye, böyle internet bağlantısına sahip herhangi bir yerde teslim alınabilir.