E-posta ekleri

Bu bölümde, Yandex.Mail'de herhangi bir e-postaya (gelen, giden, silinmiş veya taslak) ekli tüm dosyalar depolanır. Bunlar sadece mesaj göndericisi ve alıcısının erişimine açıktır.

Mobil e-posta uygulamalarının dosyaları Disk'inizde yer kaplamaz, Yandex.Disk dosyasıyla eşitlenmez ve mobil uygulamalar aracılığıyla erişilmez. Ekteki dosyaya tüm cihazlardan erişilebilirliği sağlamak için bunu Disk'teki klasörlerden birine kopyalayın. Dosyalara geçmek için soldaki panel üzerinden Dosyalar → E-posta ekleri yolunu takip edin.

Tüm e-posta eki dosyaları iki türe ayrılır:

  • E-posta ekleri: Boyutu 25 MB'tan küçük ve e-postaya eklenmiş olan dosyalar. Bu dosyayı silmek için ekli e-postayı silin.
  • Disk'e yönlendiren bir bağlantı olarak gönderilen dosyalar: Boyutu 25 MB'tan fazla olan ve eklendiğinde Disk'e otomatik olarak yüklenen dosyalar. E-posta servislerinin çoğu büyük dosyaları e-posta eki olarak kabul etmediği için bu dosyalar Disk'e kaydedilerek saklanır. Disk'e yönlendiren bir bağlantı olarak gönderilen dosyalar bölümündeki bir dosyayı silmek için söz konusu dosyayı silip özellik panelindeki butonuna tıklayın.