Dosya indir

  1. Gerekli dosyaları işaretleyip  → İndir simgesine tıklayın.
  2. Dosyaları indirmek istediğiniz klasörü seçin.

Dosya indirilemiyor

Bunun nedeni ve düzeltilmesi:

Genel erişime açık dosyanın indirilmesi sınırlıdır

Genel erişime açık dosya bir gün içinde birçok defa indirildiyse, indirme imkanı sınırlandırılmış olabilir. Kısıtlama tam olarak bir gün sürer, sonrasında dosya tekrar indirilebilir. Beklemek istemiyorsanız, Yandex.Disk'e kaydet butonuna tıklayarak dosyayı Yandex.Disk'teki alanınıza kaydedin. Genel erişime açık dosyaları kısıtlama olmaksızın indirmek için, Yandex 360 abonesi olun.

Not. Sadece 500'den az dosya içeren veya boyutu 5 GB'a kadar olan paylaşılan klasörleri indirebilirsiniz. Daha büyük klasörleri kendi Disk'inize kaydedebilirsiniz.
İnternet hızı düştü

yandex.com.tr/internet sayfasındaki internet bağlantı hızını kontrol edin. İnterneti kullanan diğer uygulamaları devre dışı bırakın ve Yandex.Disk'i yeniden başlatın.

Dosyayı indirdim, düzenledim ama değişiklikler eşitlenmedi

Disk'teki dosyayı telefonda açtıysanız, dosyayı düzenlediyseniz ve yapılan değişiklikler otomatik olarak eşitlenmediyse, bunun nedeni, Disk'in mobil uygulamasında eşitlemenin olmamasıdır. Bu durumda dosyaları sadece manuel olarak indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Ancak Fotoğraf ve videoların sınırsız otomatik yüklenmesini etkinleştirebilirsiniz.

Yandex.Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, lütfen, uygulamanın içindeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapatılıyorsa ve bu uygulamadan bize e-posta gönderemiyorsanız hata mesajını Geri Bildirim Formu üzerinden gönderin