Dosya silme

Yandex.Disk'ten gereksiz dosyaları veya klasörleri silmek için:

  1. Dosya ve klasörleri işaretleyip  → Sil simgesine tıklayın.
  2. Silme işlemini onayladığınızda seçili tüm dosyalar Çöp Kutusu'na taşınır.

Silinen dosyaları veya klasörleri Çöp Kutusu'ndan geri yüklemek için işaretleyip simgesine tıklayın. Silme işlemini onayladığınızda seçili tüm dosyalar Disk klasörüne taşınır.

Dosyalar Çöp Kutusu'nda 30 gün saklanır, sonrasında sunucudan otomatik olarak silinir. Sunucudan silinmiş dosyalar geri alınamaz.

Uyarı. Çöp Kutusu'na taşınan dosyalar Disk'inizde alan kaplamaya devam eder. Daha fazla alan boşaltmak için Çöp Kutusu'nu temizleyin.

Yandex.Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, lütfen, uygulamanın içindeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapatılıyorsa ve bu uygulamadan bize e-posta gönderemiyorsanız hata mesajını Geri Bildirim Formu üzerinden gönderin