Dosyaları Yandex.Disk'te bul

Dosyayı adına, içeriğine, uzantısına veya özelliklerine göre; klasörü ise adına göre bulabilirsiniz. Geçerli klasördeki bir dosyayı veya alt dizini bulmak için simgesine tıklayın ve arama satırına öğe adının bir kısmını girin.

Uygulama, Disk'in tüm klasörlerinde arama yapar. Arama imkanları hakkında ayrıntılı bilgi için Disk'te arama bölümüne bakın.

Not. Ağ bağlantısı yoksa uygulama sadece an itibarıyla açık olan klasörde arama yapar. Ekli klasörlerdeki dosyalar aranamaz.

İstediğiniz dosyayı listede sıralama yardımıyla da bulabilirsiniz: tüm mevcut seçenekleri görmek için sağ üst köşedeki simgesine tıklayın.

Yandex.Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, lütfen, uygulamanın içindeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapatılıyorsa ve bu uygulamadan bize e-posta gönderemiyorsanız hata mesajını Geri Bildirim Formu üzerinden gönderin