Beta testi

Sürekli olarak, Yandex.Disk uygulamasını daha iyi hale getirmek üzere çalışıyoruz; uygulamaya yeni özellikler ekliyoruz, hataları düzeltiyoruz ve kullanımı daha da kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu konuda bize yardımcı olabilirsiniz; uygulamanın yeni özelliklerini diğer kullanıcılardan önce deneyebilir ve deneyimleriniz hakkında bize geri bildirimde bulunabilirsiniz. Dileyen kullanıcılar beta testine katılabilir.

  1. Beta testi nedir
  2. Beta testi katılımcısı ol
  3. Beta testinden vazgeçme

Beta testi nedir

Uygulamanın beta sürümünde, genel uygulamanın tüm özelliklerinin yanı sıra bazı yeni özellikler de bulunur. Uygulamayı beta testine göndermeden önce, biz geliştiriciler olarak her şeyin doğru çalıştığını bizzat kontrol ederiz. Ancak yine de düzeltilebilecek bir hata veya geliştirilebiecek bir alan her zaman bulunabilir. Bu tür hataları bildirirseniz minnettar oluruz.

İsterseniz hem beta sürümünü hem de genel sürümü aynı anda yükleyebilirsiniz. Fakatotomatik fotoğraf ve video yükleme özelliği sadece beta sürümü ile çalışır.

Beta testi katılımcısı ol

Google Play'den Yandex.Disk Beta uygulamasını yükleyin. Uygulamayı kullanın ve yeni özellikleri test edin. Bulunan hatalar ve izlenimleriniz hakkında Yandex.Disk Beta uygulaması üzerinden (Ayarlar → Yardım ve geri bildirim → Sorunu bildir) geri bildirim gönderin.

Beta testinden vazgeçme

Yandex.Disk'in kurulu olan beta sürümünü silin ve Google Play'den uygulamanın genel sürümünü yükleyin.

Yandex.Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, lütfen, uygulamanın içindeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapatılıyorsa ve bu uygulamadan bize e-posta gönderemiyorsanız hata mesajını Geri Bildirim Formu üzerinden gönderin