İşlem geçmişi

Az önce Disk'e manuel olarak veya otomatik yükleme ile yüklediğiniz dosyalar bu bölümde görüntülenir. Ayrıca, İşlem Geçmişi zaman zaman fotoğraflarınızdan bilgisayar görünümü yardımıyla oluşturulan "anıları" görüntüler.

İstediğiniz dosya veya fotoğrafı İşlem Geçmişi'nden açıp paylaşabilirsiniz. Dosyalar içeren istediğiniz klasöre veya fotoğraflar içeren istediğiniz bölüme geçiş yapmak için İşlem Geçmişi'nde ilgili blok başlığına tıklayın.

İşlem Geçmişi'ndeki herhangi bir bloğu gizleyebilirsiniz; bu işlem ilgili dosya ve fotoğrafları Disk'ten silmez.

Yandex.Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, lütfen, uygulamanın içindeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapatılıyorsa ve bu uygulamadan bize e-posta gönderemiyorsanız hata mesajını Geri Bildirim Formu üzerinden gönderin