Dosya veya klasör paylaşma

Bağlantı paylaşma

  1. İstenilen dosyaları veya klasörleri işaretleyip ekranın sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın.
  2. Dosya veya klasör bağlantılarının nasıl gönderileceğini seçin.
Uyarı. Paylaştığınız dosya Yandex.Disk kullanım koşullarını (madde 4.3) ihlal ediyorsa, engellenmiş olabilir.

Paylaştığınız tüm dosyaların ve klasörlerin listesini Yandex.Disk'in web sürümündeki Bağlantılar sayfasında bulabilirsiniz.

Klasöre ortak erişim ayarları

Mobil cihazda Disk kullanılırken klasör paylaşımı ayarı kullanılamaz. Sadece dosya veya klasör bağlantısı paylaşabilirsiniz.

Diğer kullanıcıların Disk'inizdeki bir klasörde değişiklik yapabilmeleri için, paylaşım ayarını etkinleştirin. Bu işlem sadece bilgisayardaki bir tarayıcıda yapılabilir. Ayrıntılı bilgi için bkz. Klasöre ortak erişim ayarları.

Yandex.Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, lütfen, uygulamanın içindeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapatılıyorsa ve bu uygulamadan bize e-posta gönderemiyorsanız hata mesajını Geri Bildirim Formu üzerinden gönderin