Yazeka
Arama sonuçlarına göre oluşturuldu
1 kilogram kaşar peynirinin fiyatı, marka ve satıcıya göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, bazı 1 kilogram kaşar peyniri fiyatları:
- Saday Yöresel Ürünler Kars Eski Kaşar: 969 TL 2.
- Özgüllü Kaşar Peyniri: 499 TL 4.
- Niyazibey Çiftliği Doğal Taze Kaşar: 268 TL 4.
Bu fiyatlar, farklı satış platformlarında ve güncel piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Matematiksel olarak, 1 kilogram kaşar peynirinin fiyatı, satın alınan ürünün TL değerinin 1'e bölünmesiyle hesaplanır. Örneğin, 969 TL / 1 kg = 969 TL/kg 2.
5 kaynaktan alınan bilgiyle göre: