Yandex.Metrica ile entegrasyon

Yandex.Metrica, sitenin işleyişine uygun olan analiz araçlarını önerir. Bunları kullanmak için çoğu zaman programlama becerilerine ihtiyaç vardır. Yandex.Metrica, kendi araçlarının kurulumunu mümkün olduğunca basitleştirmeye çalışmaktadır; bu nedenle Metrica ekibi ve bağımsız geliştiriciler, siteler ve CRM için eklentiler oluşturur.

Geliştirilen tüm araçlar Metrica'daki Entegrasyonlar sayfasında görebilirsiniz. Örneğin demo sayaçta. Yandex.Metrica ekibi tarafından geliştirilen eklentiler, bunu belirten bir simgeyle işaretlenir. Bağımsız geliştiriciler tarafından oluşturulanlarda bu simge görüntülenmez.

Not. Yandex.Metrica ekibi, bağımsız geliştiricilerin oluşturduğu entegrasyonlar için sorumluluk taşımaz. Bunları kullanırken sorun yaşıyorsanız geliştiricilere başvurun.

Entegrasyon geliştiricileri

Eklenti geliştiricisiyseniz aşağıdaki formu kullanarak onu Metrica'ya eklemenizi öneririz. Yandex.Metrica Ekibi entegrasyonu kabul edebilir veya reddedebilir; entegrasyon yayınlandığında ise adını ve açıklamasını değiştirebilir.