Girişimler için Yandex: Fikirden Etkiye

Yaratıcı fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazır mısınız?  Birlikte başaralım.
En gelişmiş araçlara açılan kapı
Yandex olarak, startup'lara gelişim şansı tanınmasının önemine inanıyoruz. İster ilk adımınızı atmaya ister bir sonraki büyük sıçramanızı yapmaya hazırlanın Yandex Startup Programı ihtiyacınız olan itici güç olmaya hazır. Yandex Maps API, Yandex Cloud, Yandex Hava Durumu veya Yandex Ads'e ücretsiz erişin, potansiyelinizi açığa çıkarın.

Startup'ın olgunluğuna bağlı olarak programımızın iki aşaması bulunuyor: Başlangıç ve Gelişim. Gereksinimleri buradan kontrol edebilirsiniz.
Neden bize katılmalısınız?
İhtiyacınız olan tüm araçlara tek bir ekosistemde ücretsiz erişebildiğinizi düşünün. Startup'ınızın nasıl faydalanabileceğini öğrenin.
Yandex Maps API
İnteraktif haritalar, özel rota çözümleri, navigasyon ve coğrafi konum servisleriyle sitenizi veya uygulamanızı zenginleştirin.
Yandex Cloud
Dijital servisler ve uygulamalar oluşturmak ve geliştirmek için ölçeklenebilir altyapı, depolama, makine öğrenimi ve geliştirme araçlarımızdan yararlanın.
Yandex Hava Durumu
Gücünü hibrit yapay zeka ve 3 milyonun üzerinde kullanıcı bildirimlerinden alan hava durumu ve iklim verilerini kullanarak operasyonel süreçlerinizi iyileştirin.
Yandex Ads
Yandex ekosisteminde hedef odaklı reklam çözümleriyle hedef kitlenize ulaşın.
Nasıl çalışır?
Başlayalım mı?
Bize katılmayı düşündüğünüz için çok mutluyuz. Bize biraz startup'ınızdan bahsedin, size nasıl destek verebileceğimizi araştıralım.

Sorularınız mı var? Cevapları bizde

  • Yukarıdaki başvuru formunu doldurun.

    Henüz Yandex ID'niz yoksa şimdi almanın tam zamanı. Programa katılabilmeniz için Yandex ID'ye ihtiyacınız olacak.

    Farklı Yandex servislerine erişebilmek için bu ilave adımları takip edin:

  • Yandex ID tüm servislerimizin giriş kapısıdır. Buradan edinin.
  • İki temel kritere odaklanıyoruz: gelişim süreci ve finansal aşama. Uygunluk ve değerlendirme uygunluk süreci hakkında bilgi edinin.
  • Avantajlara gözatın.