Finans ve Telekomünikasyon

Müşteri hizmeti ve ekipman bakımı optimizasyonu için Yandex Maps API'si kullanın. İş geliştirme amacıyla konum bilgisi analizi yapın.

Web Sitesinde ve Uygulamada Servis

Müşterilerinizin objelerinizi bulup konum ve çalışma saatleri gibi parametrelere göre filtrelemelerini kolaylaştırın. Bu şekilde, hem rakiplerinize karşı avantaj yaratabilir hem de telefon danışma hattının yükünü azaltabilirsiniz.

Şube ve ATM aramak için kullanışlı araçlar

Telefonu bayisi, banka şubesi veya ATM haritasını sitenize veya uygulamanıza yükleyin. Verdiğiniz hizmetlere veya diğer parametrelere göre filtreler oluşturun. Böylece, müşterileriniz nereye başvuracaklarını kolayca öğrensin.

Kapsama Alanını Haritada Gösterin

Kapsama alanı sınırlarını veya ücretlendirme koşullarını müşterilere haritada gösterin. Bu sayede, müşteriler bilgi almak için size ayrıca başvurma gereği duymazlar.

Müşteri Konumu Belirleme

Müşteri konumlarını sizin için otomatik belirleyelim. Böylece, müşterilerinize en yakın ATM'lerinizi, şubelerinizi ve bayilerinizi haritada gösterebilir, verdiğiniz hizmetleri, koşulları ve kapsama alanları konusunda güncel bilgileri paylaşabilirsiniz.

Kart Teslimatı ve ATM Bakımı

ATM'ler, vericiler ve benzeri ekipmanların bakımını yapan teknik uzmanlar için kolay anlaşılır ulaşım rotaları oluşturun. Banka kartlarının, evrakların veya ürünlerin müşterilere teslimatını takip edin.

Trafik Tahminine Göre Rota Oluşturma

Yandex Maps API'si lojistik uzmanlarınızın planlama işini kolaylaştırır. Rotalarda ilerideki tahmini trafik bilgileri hesaba katıldığı için varış noktasına geliş saatini tekrar tekrar kontrol etmenize gerek kalmaz.

Son Mil ve Yaya Kurye Navigasyonu

Bina girişine kadar ayrıntılı oluşturulan rotalar gecikme olasılığını ve operatöre başvurma ihtiyacını azaltır. Kuryeniz bir sonraki teslimat noktasına veya aradığı binaya nasıl gidildiğini sormaya gerek duymaz.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşın