KOBİ'ler

Yandex Maps API araçları ile işiniz için yeni fırsatları keşfedin. Sitenize istediğiniz objeleri gösteren haritaları ve obje arama aracını ekleyerek dönüşüm oranınızı artırın. Adres girişini kolaylaştırın. Lojistiğinizi optimize edin ve daha birçok olanaktan yararlanın.

Siteler ve Uygulamalar için Çözümler

Mağazalarınızı ve servis noktalarınızı haritada işaretleyin, sipariş sürecini kolaylaştırın. Böylece, hedeflediğiniz kullanıcı eylemlerini artırırken iş yükünüzü azaltın.

Haritada Objeleriniz

Objelerinizi işaretlediğiniz haritayı web sitenize veya uygulamanıza ekleyin, müşterileriniz sizi kolayca bulsun.

Teslimat Alanı Sınırlarını Haritada Gösterin

Teslimat yaptığınız alanların sınırlarını ve teslimat ücreti bilgilerini haritada gösterebilirsiniz. Böylece, müşteriler sipariş için ne kadar ödeyeceklerini görebilirler.

Adres Bilgilerini Otomatik Doldurma ve Coğrafi Kodlama

Adres bilgilerinin çok kolay ve hızlı bir şekilde girilmesi kullanıcıların siparişi tamamlayıp ödeme aşamasına kadar ilerleme olasılığını artırır. Ayrıca, hatalı adres girme olasılığı da en aza indirilir. Müşterinin girdiği adresi haritada görmesi hata riskini azaltır.

Lojistik ve Teslimat Çözümleri

Teslimat ve lojistik işlemlerini otomatikleştirin.

Yeni Servis Oluşurma

Mesafe matrisi hesaplama ve rota oluşturma araçlarımız belirli noktalara en yakın araçları seçmekten, mevcut trafik durumunu dikkate alarak kuryeler için birkaç ara nokta içeren rotalar oluşturmaya kadar çeşitli lojistik görevlerini yerine getirmenizi sağlar.

Mevcut Servisin Performansını Geliştirme

Rota planlamanızı optimize edin. Mesafe Matrisi API'si her türlü ulaşım yöntemi için en uygun rotaları hesaplar. Ayrıca, otomobille ulaşımda istenen ileri saat için trafik tahmini de dikkate alınır.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşın