Lojistik

Son teknoloji araçlarımızla mevcut süreçlerinizi daha verimli hale getirin veya isterseniz yeni bir lojistik servisi oluşturun. Yandex Maps API kullanarak, sipariş almak ve ulaşım rotaları oluşturmaktan sevkiyat kontrolüne kadar tüm süreçlerinizin otomasyonunu sağlayın.

Sipariş Alma ve Rota Planlama

Teslimatı planlamasını otomatikleştirin. Kullanıcıların adres girişinde yaptıkları hata sayısını azaltabilir ve rota oluşturmayı otomatik hale getirebilirsiniz.

Adres Doldurma ve Coğrafi Kodlama

Adres bilgilerinin hızlı girilmesi ve hataların otomatik düzeltilmesi için Arama İpuçları aracını, haritadaki obje adreslerinin otomatik belirlenmesi için ise Geocoder kullanın.

Optimum Rota Hesaplama

Mesafe Matrisi ile sevkiyat otomasyonu sağlayın. API'miz 5 saniyeden kısa sürede 100 çıkış ve varış noktası kombinasyonu için ulaşım rotaları hesaplar. Belirtilen saat itibarıyla trafik tahmininin dikkate alınması sayesinde, oluşturulan rotanın doğruluğunu tekrar kontrol etmenize gerek kalmaz.

Teslimat

Kuryelere kolay anlaşılır ve ayrıntılı ulaşım rotası bilgileri göndererek ve müşterilerinize siparişi takip etme olanağı sağlayarak teslimatı daha öngörülebilir hale getirin.

Sürücüler için kolay anlaşılır ulaşım rotaları ve güvenlik

Sürücülerinizin iş akışını optimize eden navigasyon ve rota özelliklerinden faydalanın. Bu şekilde, sürücüleriniz teslimat noktalarını en uygun sıralamayla ziyaret ederek zamandan ve maliyetlerden tasarruf ederler.

Scooter veya Bisiklet Kullanan ve Yaya Kuryeler için Navigasyon

Kurye uygulamalarınıza, otomobil rotalarının yanı sıra yürüyüş rotaları da gönderebilirsiniz.

Kurye Takibi

Kuryelerinizin tam olarak nerede bulunduğunu anlık takip edin. Bu şekilde, rotadan sapmalar olursa hızlıca tepki verebilirsiniz.

Müşteri Bilgilendirme

Yolda olan siparişlerin konumlarını haritada gösterin ve varış bilgilerini önceden gönderin. Müşteriler, siparişinin nerede olduğunu görerek teslimata hazır olsun.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşın