Metrica için Kullanıcı Parametreleri

Yandex.Metrica, sitenizin ziyaretçilerine özel nitelikler atamanızı sağlayan “kullanıcı parametreleri” özelliğini kullanıma sundu.  Bu atamayı hem oturum sırasında hem de çevrimdışı veri yükleyerek yapmanız mümkün.

Metrica’da benzer bir özellik “ziyaret parametreleri” olarak bulunuyordu. Bu özellik sayesinde kişilere değil, oturumlara özel parametreler atanabiliyor.

Yeni özellik sayesinde ise sadece iş sahibinin sahip olduğu veriler site ziyaretçileriyle eşleştirilebiliyor. Örneğin kullanıcının siteye kaydolurken verdiği bilgiler veya kendi CRM sisteminizdeki müşteri bilgileri...  Kendi kaynaklarınızdan gelen bu bilgiler, standart oturum bilgilerine ek olarak işiniz için değerli bulduğunuz ve gerçek kişilere ait verilerden oluşmaktadır. Şimdi bu veriyi Metrica’ya aktarıp ziyaretçi kitlenizi derinlemesine analiz etmek için kullanabilirsiniz.

Örneğin mağazanız için indirim kartına sahip kişilerin bilgilerini Metrica’ya aktarıp  yeni segmentasyon özelliklerini kullanarak bunların davranışlarını diğer ziyaretçilerin davranışlarıyla karşılaştırabilirsiniz.

Böyle bir segment oluşturduktan sonra Yandex.Direct’te bu segmente özel bir kampanya oluşturabilirsiniz.Kullanıcı başına 1000 parametre atama imkanıyla raporlama ve reklam kampanyalarınız için yepyeni olasılıklara sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için yardım sayfalarına göz atın.

12 yorum
Hakan Dirlik
14 Ocak, 14:51
Makaleniz için teşekkür ederim,
kayseri seo
Sertaç Kaya
23 Şubat, 21:04
Elinize sağlık.

wix site
23 Şubat, 21:04 tarihinde düzenlendi
Sertaç Kaya
24 Şubat, 19:18
Teşekkürler.
esaglik.org
Hakkı Bulut
31 Mart, 21:29
Hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı olması ile çok seveceğiniz bu Rus Merhemi kullanımı sizlere verdiği güven ve gözle görülebilen etkileri sayesinde yanınızdan asla ayırmayacağınız bir ürün olacak. Her seans sonunda görebileceğiniz etkilerinin yanı sıra cildinizde herhangi bir problem oluşturmamasını da çok seveceksiniz. Uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermekte olan firmamız, birçok mutlu ve güven veren geri dönüşleriniz sayesinde azimle hizmetlerine devam etmektedir.


rus merhemi şikayetleri varmı
ahmtefeaydn
8 Nisan, 19:45
tayt etrafında en rahat pantolon eller aşağı. Konfor ve şıklık arıyorsanız, taytumuz sizin için mükemmel. Kadınlar için tozluklar, birçok yönden giyilebilecek pantolonlardır, gerçekten onları sınırlandırmanın sınırsız yolları vardır. Özellikle çapraz, örgülü, kesikli, suni deri, dimi, moto ve daha birçok koleksiyonumuzla. Tüm gardırobunuzu bu sayfadan hiç ayrılmadan oluşturabilirsiniz. Ofiste bir gün için bir çift dimi kırpılmış tozluk al ve mutlu saatler için bir çift tüplü tozluk topla. Her ikisine de bir çift topuk ekleyin ve mükemmel bir görünüme sahip olun. Mutlu saatler için ekin üstünü ve ceketini eklersen tüm dikkatini çekersin. Daha rahat bir görünüm için, yumuşak siyah tozluklarımızı bir kazak veya tişörtle eşleştirin. Sabah kahvenizi alırken rahat olacak ve sevimli görüneceksiniz.
Hakkı Bulut
29 Nisan, 12:36
Bilindiği üzere Türkiye’nin en iyi sözlüklerinden birisi ekşi sözlüktür. Alanında ilklerden biri olan bu ekşi sözlük datça acıbadem macunu gibi piyasaya sürülen tüm ürünlerde kullanıcıları bilgilendirmektedir. Oraya yazılan yorumlarda kullanıcıları fikirlerini, ürünler hakkındaki olumlu olumsuz yorumlarını bulabilirsiniz.
datça acıbadem macunu ekşi
umutyardimcik
18 Haziran, 10:17
sağlık vitrin'den hemen güvenle alışverişe başlayın.
umutyardimcik
18 Haziran, 10:18
yacon şurubu resmi satış sitesine hemen ulaşabilirsiniz.
umutyardimcik
18 Haziran, 10:19
peptit maya maskesi siparişi için hemen tıklayın.
umutyardimcik
18 Haziran, 10:20
matcha premium çayını hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.