Metrica için Kullanıcı Parametreleri

Yandex.Metrica, sitenizin ziyaretçilerine özel nitelikler atamanızı sağlayan “kullanıcı parametreleri” özelliğini kullanıma sundu.  Bu atamayı hem oturum sırasında hem de çevrimdışı veri yükleyerek yapmanız mümkün.

Metrica’da benzer bir özellik “ziyaret parametreleri” olarak bulunuyordu. Bu özellik sayesinde kişilere değil, oturumlara özel parametreler atanabiliyor.

Yeni özellik sayesinde ise sadece iş sahibinin sahip olduğu veriler site ziyaretçileriyle eşleştirilebiliyor. Örneğin kullanıcının siteye kaydolurken verdiği bilgiler veya kendi CRM sisteminizdeki müşteri bilgileri...  Kendi kaynaklarınızdan gelen bu bilgiler, standart oturum bilgilerine ek olarak işiniz için değerli bulduğunuz ve gerçek kişilere ait verilerden oluşmaktadır. Şimdi bu veriyi Metrica’ya aktarıp ziyaretçi kitlenizi derinlemesine analiz etmek için kullanabilirsiniz.

Örneğin mağazanız için indirim kartına sahip kişilerin bilgilerini Metrica’ya aktarıp  yeni segmentasyon özelliklerini kullanarak bunların davranışlarını diğer ziyaretçilerin davranışlarıyla karşılaştırabilirsiniz.

Böyle bir segment oluşturduktan sonra Yandex.Direct’te bu segmente özel bir kampanya oluşturabilirsiniz.Kullanıcı başına 1000 parametre atama imkanıyla raporlama ve reklam kampanyalarınız için yepyeni olasılıklara sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için yardım sayfalarına göz atın.

30 yorum
Makaleniz için teşekkür ederim,
kayseri seo
Elinize sağlık.

wix site
23 Şubat 2019, 21:04 tarihinde düzenlendi
Teşekkürler.
esaglik.org
Hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı olması ile çok seveceğiniz bu Rus Merhemi kullanımı sizlere verdiği güven ve gözle görülebilen etkileri sayesinde yanınızdan asla ayırmayacağınız bir ürün olacak. Her seans sonunda görebileceğiniz etkilerinin yanı sıra cildinizde herhangi bir problem oluşturmamasını da çok seveceksiniz. Uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermekte olan firmamız, birçok mutlu ve güven veren geri dönüşleriniz sayesinde azimle hizmetlerine devam etmektedir.


rus merhemi şikayetleri varmı
tayt etrafında en rahat pantolon eller aşağı. Konfor ve şıklık arıyorsanız, taytumuz sizin için mükemmel. Kadınlar için tozluklar, birçok yönden giyilebilecek pantolonlardır, gerçekten onları sınırlandırmanın sınırsız yolları vardır. Özellikle çapraz, örgülü, kesikli, suni deri, dimi, moto ve daha birçok koleksiyonumuzla. Tüm gardırobunuzu bu sayfadan hiç ayrılmadan oluşturabilirsiniz. Ofiste bir gün için bir çift dimi kırpılmış tozluk al ve mutlu saatler için bir çift tüplü tozluk topla. Her ikisine de bir çift topuk ekleyin ve mükemmel bir görünüme sahip olun. Mutlu saatler için ekin üstünü ve ceketini eklersen tüm dikkatini çekersin. Daha rahat bir görünüm için, yumuşak siyah tozluklarımızı bir kazak veya tişörtle eşleştirin. Sabah kahvenizi alırken rahat olacak ve sevimli görüneceksiniz.
Bilindiği üzere Türkiye’nin en iyi sözlüklerinden birisi ekşi sözlüktür. Alanında ilklerden biri olan bu ekşi sözlük datça acıbadem macunu gibi piyasaya sürülen tüm ürünlerde kullanıcıları bilgilendirmektedir. Oraya yazılan yorumlarda kullanıcıları fikirlerini, ürünler hakkındaki olumlu olumsuz yorumlarını bulabilirsiniz.
datça acıbadem macunu ekşi
sağlık vitrin'den hemen güvenle alışverişe başlayın.
yacon şurubu resmi satış sitesine hemen ulaşabilirsiniz.
peptit maya maskesi siparişi için hemen tıklayın.
matcha premium çayını hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
szkarakaya
28 Ocak, 12:04
Bunun Yanında Seo da işinize yarayabilir
kayseri seo
teşekkürler
Bollywoodcat
2 Nisan, 12:57
Latest Upcoming Bollywood Movies List 2020, 2021 & 2022 with the release date. For more details about the latest Bollywood movies visit our website

Bollywood Movies 2021
Upcoming Movies
latest Bollywood Movies
playbazaarsattaking
17 Nisan, 09:50
https://www.playbazaar.in/ResultChart.php
Box Office Collection 
Bollywood movies 2021
Salman Khan Upcoming Moviesupcoming movies 
latest bollywood movies
playbazaarsattaking
17 Nisan, 12:14
Online sites Satta King and Play bazaar
Haydar Darilmaz
21 Mayıs, 02:49
hd bilisim Elinize sağlık
21 Mayıs, 02:50 tarihinde düzenlendi