Buradasın
20 litre zeytinyağı 1100 TL olduğuna göre 12 litre zeytinyağı kaç lira eder?
Yazeka
Arama sonuçlarına göre oluşturuldu
Çözüm:
1100 TL / 20 litre = 55 TL (1 litre zeytinyağı fiyatı)
55 TL x 12 litre = 660 TL.
5 kaynaktan alınan bilgiyle göre: