Gelecek gençlerin elinde!

Milli mücadelenin başladığı güne Atatürk’ün doğum günüm demesi 19 Mayıs’ın ne kadar önemli bir gün olduğunu bize tekrar hatırlatıyor. O gün, Mustafa Kemal Atatürk Samsun’a ayak basarak Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini de atmış oldu. Bu büyük günü gençlere adayarak onlara verdiği değeri ve geleceğin ümidi olduklarını tüm dünyaya gösterdi.

19 Mayıs kutlamaları Yandex’te!

Türk tarihinin tüm zaferlerini ve ulusal bayramlarını unutmadığımız gibi bu büyük günü de Yandex olarak büyük bir gururla kutluyoruz. Geçen ay özel bir projeyle 23 Nisan’ı kutlamıştık ve çocukların neşesini herkesle paylaşmıştık.

Bugün ise 19 Mayıs ruhuna uygun olarak logomuzu tekrar tasarladık ve ana sayfamızda kullandık. Logomuza tıkladığınızda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı hakkındaki detaylı içerik ve bilgilere arama sonuçlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Biz her şeyi gençliğe bırakacağız... Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.” sözü Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere olan inancını çok net anlatıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nız kutlu olsun.

6 yorum
Hakan Dirlik
14 Ocak, 14:52
makaleniz için teşekkür ederim,
kayseri web tasarım
Sertaç Kaya
25 Şubat, 21:59
teşekkürler.


matcha premium
ahmtefeaydn
8 Nisan, 19:53
Entrikalar arasında boğuşurken, kim katil kim suçlu anlamak kolay olmuyor. Bu zor çelişkiler arasında oyuncular asla şıklıklarından vazgeçmiyor. Mathmazeil işinizi kolaylaştırıyor. Sizi entrikaya boğmadan dizi kıyafetlerini kolayca satın almanız için sizlere ulaşıyor. Özel tasarım elbiseler, gömlekler, o harika etekler Mathmazeil tasarımcılarının ellerinden ve yüreklerinden çıkıyor.
Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri ürünlerini incelemek için bölüm sayfalarına gidiniz
Hakkı Bulut
27 Nisan, 17:23
Datça acıbadem macunu bilge ilaç bitkisel ürünleri koz. san. ve tic. a.ş tarafından üretilmiştir. Piyasada düşük fiyata satılan ürünlere orjinallik açısından itibar etmemeniz önerilmektedir. Firmamız satışını yaptığı tüm ürünlerde orjinallik garantisi verir.


datça acıbadem kullananlar kimler