Yandex Mobil Uygulama Reklamları

iOS ve Android uygulamalarınızı duyurmak için tanıtıcı reklamları artık Yandex.Direct aracılığıyla yayınlamak mümkün. Yandex’in mobil arama sonuçlarında gösterilen reklamlar sayesinde akıllı telefon ve tablet kullanan hedef kitlenize ulaşmanız artık daha kolay bir hale geldi. Ayrıca reklamlarınızı; cihaz türüne (tabletler/ akıllı telefonlar), bağlantı türüne (mobil bağlantı ve Wi-Fi/sadece Wi-Fi) ve anahtar sözcük gruplarına göre sınırlayabilirsiniz.

Tahmin edeceğiniz üzere, mobil uygulama reklamlarının etkililiğini değerlendirebilmek için kullanıcıların, uygulamanın kurulum sayfasına hangi tıklamalarla geldiğini anlamak çok önemlidir. Bunu da AppMetrica, MobileAppTracking, AppsFlyer, Adjust, Kochava gibi Yandex.Direct’in desteklediği izleme sistemleri aracılığıyla rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mobil uygulama reklamlarını ilk kullanan reklam verenlerimiz Akbank, Garanti Bankası ve Hopi oldu. Siz de mobil uygulamanız için reklam vermek istiyorsanız, bu bağlantıdan ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

- Yandex.Türkiye Satış Ekibi

 

 

20 yorum
Geleneksel yöntemle matcha çayı hazırlamak için, seramik bir kase ve Japonların çay seremonilerinde kullandığı bambu malzemeden yapılmış bir karıştırıcı olan chasen kullanılır. Kabın içerisine koyulan tozun üzerine kaynatılıp dinlendirilmiş su ilave edilir ve chasen ile iyice karıştırıldıktan sonra fincana alınır.


matcha çayı eczanede kaç türk lirasına satılıyor
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 19:02
Yeşil kutudaki tabletten bir adet sabah, kırmızı kutudan 1 adet akşam şeklinde tüketerek neredeyse 2 ay boyunca düzenli bir kullanım sağladıklarını söylüyorlar. Bunun sonucunda saçları gerçekten çıkmış ve kellik, seyreklik problemleri son bulmuş.


Renovexinin Eczane Satışı Varmı
Orjinal köpek balığı kremi resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Firmamız satışını yaptığı tüm q-clinic ürünleri için orjinallik garantisi vermektedir. Orjinal bandrollü ürün siparişini buradan verebilirsiniz.


q-clinic köpek balığı kremi