Bize ulaşın

Sorunuz başka bir Yandex hizmetiyle ilgiliyse, Yandex destek bölümünde cevabı bulmaya çalışın. Sorunuz çevrilen siteye yönelikse, bu sitenin sahibiyle iletişime geçin.

Başvurunuzun en kısa sürede yanıtlanması için lütfen karşılaştığınız sorunu açıklayın. Bunu yapmak için listeden bir konu seçin:

Metin çevirisi bölümünde aradığınız soruya yanıt bulamadıysanız, aşağıdaki formda sorunuzu ayrıntılarıyla tarif edin ve ekran görüntüsü ekleyin.

Sayfa erişimi açık olmasına rağmen çeviriyle ilgili sorun yaşanıyorsa problemi ayrıntılı açıklayın ve aşağıdaki formu kullanarak ek bilgileri bize iletin.

Görsel çevirisi bölümünde aradığınız soruya yanıt bulamadıysanız, aşağıdaki formda sorunuzu ayrıntılarıyla tarif edin ve ekran görüntüsü ekleyin.

Seslendirme/sesli veri girişiyle ilgili sorunuzun yanıtını bulamadıysanız sorunu aşağıdaki formda ayrıntılı bir şekilde açıklayın.

Yandex.Çeviri servisini daha da geliştirmek üzere yeni bir dil, çevrimdışı sözlük, telafuz veya seslendirme önerileri, sorular ve istekler gönderebilirsiniz.