Yenilenen Yandex.Haritalar hayatın her anında yanınızda!

19 Nisan 2016, 21:01

Kullananlar bilir, en beğenilen mobil uygulamalarımızdan biri olan Yandex.Haritalar aradığınız yeri rahat ve hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Güncellediğimiz haritalar uygulamımız, bundan böyle hayatınızı ekstra kolaylaştırmaya devam edecek. Nasıl mı?

Az yer çok kapasite!

Telefonunuza indirebildiğiniz haritalar artık çok az yer kaplayacak. Örneğin 1,9 GB boyutunda olan İstanbul haritasını güncelleme ile birlikte 182 MB’a indirdik. Böylece hem mobil cihazlarınızdaki internet kotanızdan tasarruf edecek hem de cihazınızın kullanılabilir kapasitesi size kalacak.

Bir kere indir, dilediğin an kullan!

Artık adres ve yer arayabilmeniz için internet bağlantısına gerek yok. Örneğin, uçaktasınız ve tatil için gittiğiniz otelin adresini öğrenmek istiyorsunuz. Uçak modunda da çalışabilen Yandex.Haritalar uygulamamız hayatınızı bir tık daha kolaylaştıracak. Uçaktan, metrodan ya da internetin çekmediği herhangi bir yerden önceden mobil cihazınıza indirdiğiniz haritalar uygulamamızla tüm mekanları kolayca bulup, adres, telefon ve çalışma saatlerini istediğiniz an görebilirsiniz. Dilerseniz önceden aradığınız yerleri “Yerlerim” listesine de ekleyebilirsiniz.

9 yorum
Guzel bi sey
Windowsphone icin aktif mi?
mucahit2121,
skpen varmı agar.io oynarız
mucahit2121,
bide ben erkeğimha
mucahit2121,
skpem:kasa_321
www.agariowun.com türkiyenin resmi güvenilir agario oyun sitesi
pekinarslanyasar
8 Haziran 2016, 00:31
güzel ve güncel şüpesiz gezmenin tek adresi sanırım bu harita teşekürler yandex
Karel Santral Servisi
17 Mart 2018, 20:12
17 Mart 2018, 20:14 tarihinde düzenlendi
Çok başarılı. Karel santral servisi ve bakırköy karel santral servisi olarak faydalı bir yazı
Hakan Dirlik
14 Ocak, 14:53
kayseri web tasarım 
teşekkür ederiz