Yandex Nöbetçi Eczaneler Web Servisi

Nöbetçi Eczanelere Navi’den sonra Web Sitemizden de Ulaşabilirsiniz!

Hepimiz  hafta sonu ya da akşam 7’den sonra yollara düşüp nöbetçi eczane aramak zorunda kalmışızdır. Acil sağlık ihtiyaçlarınızda bulunduğunuz semti sokak sokak dolaşarak nöbetçi eczane aramakla boşuna zaman kaybetmemeniz için geçtiğimiz sene Yandex Navigasyon’a nöbetçi eczane özelliğini ekledik. Uygulamaya eklediğimiz nöbetçi eczaneler özelliği ile sağlık konusunda kullanıcılarımıza büyük destek olduk. 10 ay önce lanse ettiğimiz nöbetçi eczaneler özelliğimiz ile kullanıcılarımız bulundukları yere en yakın nöbetçi eczaneyi uygulama üzerinden bulup hemen rota oluşturabildiler. Son 10 ayda Yandex Navigasyon uygulaması içerisinde özellikle hafta sonları, Nöbetçi Eczaneler kategorisi sıralamada en çok kullanılan ikinci kategori oldu.

Yandex Nöbetçi Eczaneler İnternet Sitesi Açıldı

Nöbetçi eczaneler kullanıcılarımızın en çok hayata geçmesini istedikleri özelliklerin başında geliyordu. Yaklaşık 10 aydır uygulama içinde kullanılan Nöbetçi Eczaneler Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinden sonra 33 ilde daha hayata geçerek toplam 39 ilde aktif durumda. Navi kullanıcıları Nöbetçi Eczaneler özelliğini kullanmak için “Kategoriler”den Nöbetçi Eczaneler ikonunu seçiyor ya da arama çubuğuna “nöbetçi eczane” yazarak en yakınlarında bulunan nöbetçi eczaneye harita üzerinden ulaşıyorlar. “Git” tuşuna basarak kolayca rota oluşturabiliyorlar.

Nöbetçi eczane özelliğimizin Navi kullanıcıları tarafından yoğun şekilde kullanılmasından yola çıkarak bu özellikten herkesin yararlanabilmesini istedik. İkinci adımda Navi kullanıcısı olmayan kişiler de artık en yakınlarındaki nöbetçi eczanelere yandexnobetcieczane.com adresinden ulaşabiliyorlar. Nöbetçi Eczaneler web sitemize masa üstünden ve mobil cihazlardan ulaşabilirsiniz.

  • Size en yakın nöbetçi eczaneyi öğrenmek için Yandex Nöbetçi Eczaneler web sitesini ziyaret edin. İnternet bağlantınızın olması yeterlidir.
  • Bulunduğunuz ili ve ilçeyi seçin, nöbetçi eczaneleri harita üzerinde görüntüleyin. Başta Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerini kapsayan özellik, şu anda 33 ilde daha hayata geçti.
  • Seçtiğiniz nöbetçi eczanenin üzerine tıkladığınızda eczanenin telefon ve adres bilgilerine erişebilir, eczane lokasyonuna hemen rota oluşturabilirsiniz.

Unutmayın, sağlık ihtiyaçlarınız için size en yakın nöbetçi eczane Yandex Navigasyon’dan sonra şimdi de, yandexnobetcieczane.com internet sitemizde.

33 yorum
bu hizmet harika olmuş ben önceden https://www.firmaekle.net/nobetcieczaneler buradan bakıyordum
Influencer Marketing Nedir?
Influencer Marketing, eski ve yeni pazarlama araçlarının bir melezidir, ünlülerin onayı fikrini alır ve onu günümüzün içerik odaklı bir pazarlama kampanyasına yerleştirirInfluencer Marketing ana ayırt edici özelliği, kampanyanın sonuçlarının markalar ve etkileyiciler arasındaki işbirlikleri olmasıdır.
Fatih Yıldırım
27 Şubat, 00:01
Nöbetçi eczaneleri bulmak için çok başarılı bir uygulama..
Teşekkürler
Görkem Şener
Eskişehir
JUSTLED LED AYDINLATMA A.S
15 Mart, 14:38
Led Projektör,led projektör,led bant armatür,led bant armatür,led ışık,led lamba,wallwasher,panel led,led panel,led armatür,led trafo,şerit led,led fiyatları,60x60 panel led,led ampül,led ray spot
Led Aydınlatma Ile ilgili aradığınız herşey 
www.karakoyavm.com
http://karakoyavm.com/blog
boyabat tugla
27 Mart, 23:33
Çok kullanışlı uygulama Boyabat Tuğla olarak severek kullanıyoruz.
Hakkı Bulut
5 Nisan, 11:26
Curcumin 500 ile soğuk lipoliz jel arasındaki farklar, karşılaştırma, vs, hangisi daha iyi, hangisi daha pahalı ?


http://www.curcumin500.net/soguk-lipoliz-jeli-vs-curcumin-500/
playbazaarsattaking
17 Nisan, 09:42
https://www.playbazaar.in/ResultChart.php
playbazaarsattaking
17 Nisan, 11:51
Fight with corona and play bazaar and Satta King
info@hedefreklam.com.tr
26 Nisan, 14:58
Çok başarılı uygulama Sağlık Haberleri olarak severek kullanıyoruz. Uygulamalarınızı yemek tavsiyeleri ekibi olarak kullanmaktayız. Frelya Teknoloji haberleri bloğumuzda paylaşıyoruz.Ankraj Firma rehberinde müşterilerimize önermekteyiz.Tuğla haberleri Bloğumuzda takipteyiz. Ülke Ülke Coronavirus sayıları için takipte kalın. Program indir sitesine ulaşabilirsiniz.
yupsusukki
3 Mayıs, 13:41
Uyku nasıl açılır?
Çeşitli tekniklerden faydalanarak uyku getirmek ne kadar önemli ise uyku açmak da hiç şüphesiz o denli önemlidir. 
ุษบา พิมพ์ฐา
20 Mayıs, 06:11
Complete news, providing very interesting information  form  >>>  slotxo
ุษบา พิมพ์ฐา
23 Mayıs, 06:02
is a great inspirational article. I am very pleased to have your good work.  form  >>>  สล็อต
info@hedefreklam.com.tr
13 Haziran, 00:17
Alüminyum Kum Döküm Nedir?
Yüksek basınçlı alüminyum kum döküm, erimiş metalin (alüminyum), bir çelik kalıp veya kalıp içine önemli bir basınç kullanarak kuvvet oluşturmak için bir kalıp döküm makinesi ile enjekte edildiği bir üretim prosesidir.
Alüminyum Kum Döküm Avantajları nelerdir?
Alüminyum kokil döküm hafiftir ve tüm kalıplanmış alaşımların en yüksek çalışma sıcaklıklarına dayanabilirler.
kredibilgisinet
14 Haziran, 19:11
Bundan sonra yandexciyim google'ın a.. kredi bilgisi
14 Haziran, 19:12 tarihinde düzenlendi
Yandex was a big hit. I don't know what happened then. Hijackers has been stirring things up. 
- Tony, west auckland painter
ุษบา พิมพ์ฐา
29 Haziran, 10:04
Find fun and enjoyment. The more you go to play, the more you get the good things. Can follow


form  >>>  ดาวน์โหลด slotxo
ุษบา พิมพ์ฐา
dün, 11:23
The second step was to make the benefits of this feature available to everyone by using the user-intensive on-call pharmacy feature.


form  >>>  วิธีเล่น
ุษบา พิมพ์ฐา
bugün, 06:56
10 ay önce lanse ettiğimiz nöbetçi eczaneler özelliğimiz ile kullanıcılarımız bulundukları yere en yakın nöbetçi eczaneyi uygulama üzerinden bulup hemen rota oluşturabildiler


form  >>>  slotxo