Yandex Navigasyon&Haritalar’da İstanbul Haritası güncellendi!

Sürekli gelişen ve değişen İstanbul yollarında, her yere daha hızlı ve en kısa yoldan ulaşmanızı sağlamak için haritalarımızı güncelledik. Yenilenen haritalarımızla artık sorunsuz bir şekilde gitmek istediğiniz yere en kolay yoldan ulaşabileceksiniz. Güncelleme öncesi haritalarımızda yaşadığınız sorunlarla bir daha karşılaşmamanız için en doğru yol bilgilerini sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

İstanbul Haritasında neleri yeniledik?

İstanbul Haritası üzerinde tam 14 binden fazla noktayı güncelledik. Güncelleme kapsamında haritaya 2862 yeni yol eklenirken 2100 sokağın ismi değiştirildi. Ayrıca 1139 yol kapatıldı, 300 yolun hız limitleri güncellendi ve 228 yolun sürüş yönü değiştirildi.

16 yorum
info@canerdogan.net.tr
10 Şubat 2017, 16:10


bence  harika  bir bir yazı  olmuş


Transformateur de mesure
latif@dindoruk.com
24 Mart 2017, 11:10
Yandex.Navi uygulamasına Apple CarPlay desteği istiyoruz. Carplay özelliği kullanan ve mecburen Apple Haritalar'a mecbur olan insanları bu eziyetten kurtarın lütfen.
Verilerini özveri ile takip ediyoruz İstanbul haritalar yanı sıra İstanbul hakkında bir çok bilgiyi aşağıdaki kaynaklardan ulaşabilirsiniz. Örneğin İstanbul'un Diyanet namaz vakitleri için https://namaz-vakitleri.today/istanbul_9541 adresini ziyaret edebilir son 1 ayın namaz saatlerine 5 vakit ulaşabilirsiniz. (Not: Ayrıca ramazan bayramı ve kurban bayramı namaz saatleri de yer almaktadır.). Onun dışında PTT posta kodları ile ilgili olarak İstanbul'a ait il ve ilçelerin 2018 PTT posta kodlarına https://postakodu.mobi/İSTANBUL/ adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Buradaki verilerden haritanıza ekleme yapabilirsiniz. Bilgilerinizi daha cok paylaşmak demek herkese büyük bir fayda demek.
herşeyi yenilediniz ama hala https://www.mathmazeil.com yandex haritalarda göremiyoruz.
Hakan Dirlik
14 Ocak, 14:49
Makaleniz için teşekkür ederim
kayseri web tasarım
info@seoankara.name.tr
17 Ocak, 13:44
Teşekkürler.
Seo Ankara

Sertaç Kaya
26 Şubat, 22:10
Çay yapraklarının kalitesi arttıkça çay daha dolu gövdeli hal alıp daha fazla ‘umami’ lezzeti ortaya çıkar. Birinci sınıf matcha, doğru karıştırıldığı takdirde halis, kremsi köpüklü kolay içimli çay ortaya çıkar.


matcha premium çayı eczanelerde varmı
Hakkı Bulut
17 Mart, 18:03
Amazon cevizi çayı ve tozu Türkiye resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Firmamız orjinal ürün satmakta olup, hızlı kargo ile paketlerini sizlere yollamakatdır. Kutunun içerisinde hem çay hemde toz bulunmaktadır. 20 adet amazon cevizi çayı ile 50 gr amazon cevizi tozu aynı kutudadır. 3 ve üzeri adetlerde kargomuz ücretsizdir. Kapıda nakit yada kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ürünün 5 kutusu 149, 3 kutusu 99, 1 kutusu 49’dir. Piyasada daha ucuza satılan ürünlere sahte olma olasılığından dolayı itibar etmemeniz önerilmektedir.


Amazon Cevizi Çayı Kullananlar Yorumları Şikayetleri
ahmtefeaydn
8 Nisan, 19:17
Elbiseler
Giyinmek? Tarz, beden tipi, fırsat ve daha fazlası ile alışveriş yapın ve mükemmel elbiseyi bulun! İşe ya da bir düğüne gitmek isteyip istemediğinize uygun bir elbise var. Şaşırtıcı stiller için klasik ya da çağdaş kıyafet seçimine göz atın.
İşe yarayan bir elbise ile ofise hazır bir kıyafet oluşturun. Ceketin ve pantolonun rahat görünmesini sağlayın ve basit kılıf ve kayma siluetini tercih edin. Bir şal elbisenin veya Midi Elbisesinin zamansız tarzına gidin ve kolsuz, kısa kollu veya uzun kollu seçenekleri düşünün. Sizi küpten kokteyllere götürebilen basit bir siluetde küçük siyah elbisenin çok yönlülüğü gibisi yoktur. Çalışma dolabınıza daha rahat bir yaklaşımla yaklaşıyor musunuz? Maxi Elbise veya Kazak Elbise ile aynı anda şık ve rahat kalın.
Büyük bir olay göze çarpıyor bir görünüm için çağırır. Kokteyl Elbiseleri kısa ve şıktır; sosyaller için harikadır. Ancak kırmızı halıyı çıkarma zamanı geldiğinde, çeneyi düpedüz, zemin uzunlukta bir elbiseyle sersemletin. Balo ya da mezuniyet törenine katılmak? Gençler Hollywood'un gençlerin Balo Elbiseleri veya Büyük Beden Elbiseleri'ne bakmalarına bayılacaklar. Süslemeleri, ruffles, dantel veya kesikli göz alıcı tasarımlarda gece boyunca dans edin.
Büyük günün için hazırlanıyor musun? Tören ve resepsiyon için muhteşem Show-Stop Gelinliklerini keşfedin. En iyi kızlarınız için, koridorda sizinle birlikte parti yaparken eşleştirme görünümlerini koordine etmek için güzel gelinlik modelleri bulun. Bir elbise ve ceket gibi anne için zarif toplulukları aradığınızdan emin olun. Yaklaşan bir düğüne davet edildi? Düğün misafirleri için muhteşem bir elbiseyle çiftle kutlayın.
Durum ne olursa olsun, elbiseyle eksiksiz bir görünüm elde etmek kolaydır. Macy, minyon ve artı dahil olmak üzere çok çeşitli stiller ve boyutlar sunar - kesinlikle en uygun olanı bulacaksınız. Elbiseler için alışveriş yapın ve dolabınıza bir (veya birkaç tane) ekleyin!