Yandex Navigasyon&Haritalar’da İstanbul Haritası güncellendi!

8 Şubat 2017, 16:48

Sürekli gelişen ve değişen İstanbul yollarında, her yere daha hızlı ve en kısa yoldan ulaşmanızı sağlamak için haritalarımızı güncelledik. Yenilenen haritalarımızla artık sorunsuz bir şekilde gitmek istediğiniz yere en kolay yoldan ulaşabileceksiniz. Güncelleme öncesi haritalarımızda yaşadığınız sorunlarla bir daha karşılaşmamanız için en doğru yol bilgilerini sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

İstanbul Haritasında neleri yeniledik?

İstanbul Haritası üzerinde tam 14 binden fazla noktayı güncelledik. Güncelleme kapsamında haritaya 2862 yeni yol eklenirken 2100 sokağın ismi değiştirildi. Ayrıca 1139 yol kapatıldı, 300 yolun hız limitleri güncellendi ve 228 yolun sürüş yönü değiştirildi.

4 yorum
info@canerdogan.net.tr
10 Şubat 2017, 16:10


bence  harika  bir bir yazı  olmuş


Transformateur de mesure
latif@dindoruk.com
24 Mart 2017, 11:10
Yandex.Navi uygulamasına Apple CarPlay desteği istiyoruz. Carplay özelliği kullanan ve mecburen Apple Haritalar'a mecbur olan insanları bu eziyetten kurtarın lütfen.
Verilerini özveri ile takip ediyoruz İstanbul haritalar yanı sıra İstanbul hakkında bir çok bilgiyi aşağıdaki kaynaklardan ulaşabilirsiniz. Örneğin İstanbul'un Diyanet namaz vakitleri için https://namaz-vakitleri.today/istanbul_9541 adresini ziyaret edebilir son 1 ayın namaz saatlerine 5 vakit ulaşabilirsiniz. (Not: Ayrıca ramazan bayramı ve kurban bayramı namaz saatleri de yer almaktadır.). Onun dışında PTT posta kodları ile ilgili olarak İstanbul'a ait il ve ilçelerin 2018 PTT posta kodlarına https://postakodu.mobi/İSTANBUL/ adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Buradaki verilerden haritanıza ekleme yapabilirsiniz. Bilgilerinizi daha cok paylaşmak demek herkese büyük bir fayda demek.
ahmtefeaydn
8 Aralık, 02:39
herşeyi yenilediniz ama hala https://www.mathmazeil.com yandex haritalarda göremiyoruz.