Park yerleri güncellenen haritalarda yerini aldı!

Park yerleri güncellenen haritalarda yerini aldı!

En sevilen mobil uygulamalarımızdan biri olan Yandex Navigasyon’a güncel trafik bilgileri ve alternatif rotaların yanında trafikte hayatınızı daha da kolaylaştıracak yeni bir özellik ekledik. Trafikteki en büyük problemlerden biri olan park yeri bulma sorunu artık geçmişte kalıyor.

En yakın park yerlerini kolayca bul!

Trafikte daha az zaman geçirmenizi sağlayan Yandex Navigasyon uygulamamızı açtığınızda varış noktanıza en yakın park yerlerini, güncellenen haritalarımız üzerinden görebileceksiniz.

Park yeri uygulaması nasıl çalışıyor?

Varış noktasına yaklaşırken arayüz üzerindeki “P” butonuna tıkladığınızda harita üzerindeki açık ya da kapalı otopark seçeneklerini görebileceksiniz. Ayrıca otoparkın ücretli ya da ücretsiz olduğunu da haber veren uygulamamız ilk aşamada İstanbul sürücülerinin kullanımına sunuluyor. Önümüzdeki dönemde Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin diğer illerinde de kullanıma açılacak uygulamamız tüm sürücüleri park yeri arama sorunundan kurtarmayı hedefliyor.

Park yerleri özelliği için neler yaptık?

Şimdiden İstanbul’da 6855 park noktasını haritalarımıza ekledik. P butonuna tıkladığınızda harita üzerinden görebileceğiniz 711 kapalı, 6144 açık otopark var. Sokak üzerine park edilebilecek park alanı sayısı ise 1566. Toplam 5496 ücretli, 1359 ücretsiz otopark ile park yeri bulmak Yandex Navigasyon ile artık çok kolay.

9 yorum
Gayet güzel olmuş 
info@ankaraseo.name.tr
17 Ocak, 12:53
Teşekkürler.
Ankara Seo
Sertaç Kaya
26 Şubat, 22:09
Sapsız ve damarları çıkarılmış yaprağa tencha adı verilir. Japonca ‘’Cennet Çayı’’ anlamına gelen Tencha, yaprağın en iyi kısmı olup yaklaşık 0,5 cm’lik çapa sahip parçalara ayrılır.Tencha taş değirmenin yardımıyla tebeşir benzeri, çok ince bir toz haline getirilir. Öğütme işlemi yavaş yapılmalı, aksi takdirde artan sıcaklık çayın lezzeti ve rengini değiştirerek matchanın kalitesini düşürür.

matcha premium japanese tea orjinal bir ürünmü
ayhan caglayan
12 Mart, 16:41
resmen icat olmuş


lastik satın al
Hakkı Bulut
17 Mart, 18:02
Amazon cevizi Türkiye resmi ana satış yerine hoşgeldiniz. Ürünümüz 20 adet amazon cevizi içeriği ile oluşturulmuş ÇAY ve 50 gram amazon cevizi TOZU içerir. Toz ve Çaylar aynı kutudadır.


Amazon Cevizi Kullananlar Yorumları Şikayetleri
Hakkı Bulut
24 Mart, 02:50
cha no yu ya da sadou adi verilen japon cay seremonisinde kullanilan toz halindeki yesil cay... aslinda seremoni sirasinda icilen cayin tadi igrenc olsa da kullanildigi yere gore maccha igrenc bir tada sahip degildir... ornegin sade dondurma uzerine hafifce serpistirilmesi ile neseli tadlar elde edilir, ya da biraz taze nane ile kaynatilip icildiginde yatistirir...


Matcha Premium Japanese Yorumlar
ahmtefeaydn
8 Nisan, 19:14
bikini
Gün boyu havuz kenarında uzanmayı ya da plajda ilk iş olarak dalgalara dalmayı tercih ediyorsanız, geniş bikini seçeneklerimiz size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacaktır. En yaygın mayo seçimi olmasına rağmen, bikiniler çok sıkıcı veya basittir. En sevdiğiniz parçaları eşleştirerek karıştırıp kişiliğinize mükemmel şekilde uyan benzersiz kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Aranızda daha çok uzanmak için, kolayca paket olarak satın alınabilen önceden seçilmiş bikini takımları sunuyoruz. Can sıkıcı ten rengi çizgilerden kaçınmak için, çeşitli bikini kesimlerini hazırlamanızı tavsiye ederiz, böylece onu biraz değiştirebilirsiniz.