Kazadan sonra Çernobil’in son durumu Yandex.Panorama’da

Çernobil Reaktör Kazası’nın üzerinden 30 yıl geçmesine rağmen radyasyon seviyesi insan hayatı için risk taşımaya devam ediyor. 26 Nisan 1986’da meydana gelen patlama sonrası Pripyat kenti yüksek radyasyon nedeniyle yaşanamayacak hale gelmiş ve terk edilmişti.

Bu sınıfta zaman 26 Nisan 1986’da donmuş.

Çernobil’in 30. yıl dönümünde Yandex.Panorama ile bölgenin son durumunu, santral çevresindeki yolları ve hayalet kente dönen Pripyat sokaklarını 360 derecelik görüntülerle adım adım gezebilirsiniz. Tarihin en ciddi nükleer kazasının meydana geldiği yerleri görmek için Yandex.Panorama'yı ziyaret edebilirsiniz.

Bomboş sokakların ortasında eğlendirmeyi bekleyen bir dönme dolap.

17 yorum
makaleniz için teşekkür ederiz.
kayseri seo
Sencha ve gyokuro yapmak için kullanılan yapraklar buğulanır ve sonra şekillendirilir. Bununla birlikte, matcha’ya dönüşecek olan yapraklar yalnızca buğulandırılır. Buğulandırıldıktan sonra yapraklar, sapların ve damarların çıkarılmasını kolaylaştırmak için, şekillendirme işlemi yapılmaksızın tencha kurutucuda kurutulur. Sapları ve damarları çıkarmak, ince matcha üretmenin kilit unsurudur.


matcha çayı ile zayıflama nasıl olur
Jet Sosyete dizisinde Can Yaman , Öznür Serçeler gibi muazzam oyuncuların büründükleri roller bizleri yer yer güldürüp kimi zaman ağlatıyor., Duyguların iletişiminde etkili olan dizi kıyafetleri, Mathmazeil ile birlikte seyirciye ulaşıyor.
Stilistler tarafından tercih edilen özel tasarım elbiseler, muhteşem gömlekler ve o harika etekler Mathmazeil tasarımcıları tarafından sizler için tasarlanıyor. Bu özel ürünleri mathmazeil güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Erkenci Kuş dizi kıyafetleri ürünlerini incelemek için bölüm sayfalarına gidiniz
Karbonhidrat ise yalnızca hamur işleri gibi sağlıksız gıdalarda değil, bazı çok sağlıklı gıdalarda da yer alıyor. İşte ketoyu diğerlerine göre bir parça daha zorlu kılan tarafı bu. Ancak bedenin bir kez keto moduna geçince karbonhidrat pek aramamaya başladığın için işin kolaylaşıyor. Keto demek başta biraz sabır ve daha çok kararlılık demek.


keto tabs
Türkiye ve dünyadaki birçok yeri Yandex.Panoramalar sayesinde bilgisayar başında oturduğumuz yerden gezip görmek gerçekten harika. 

Teşekkürler.
Leptitox
14 Mart, 15:38 tarihinde düzenlendi
yupsusukki
3 Mayıs, 13:38
Gerçekten bilgilendirici. uykusuzluk
3 Mayıs, 13:38 tarihinde düzenlendi
ุษบา พิมพ์ฐา
5 Haziran, 04:12
Thank you for sharing this great article. I use this article, it is very useful for me.


 form >>> ดาวน์โหลด slotxo