Bu 23 Nisan, biz sözü küçüklere bıraktık!

Dünyanın ilk ve tek çocuk bayramına sahip olmanın verdiği gururla Yandex olarak bu 23 Nisan’ı özel bir proje ile kutlamak istedik ve geleceğin gerçek sahipleri olan çocuklarımıza kulak verdik.

Bugüne özel arama sonuçlarımızdaki cevapları çocuklar veriyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedirden nasıl kutlandığına, en sevilen oyunlardan gelecek hayallerine kadar 23 Nisan’ın tüm neşesini Yandex’in arama sonuç sayfalarında bulabilirsiniz.

Çocuklarla geleceğimiz umut dolu!

Ana sayfamızı geleceğe şekil verecek çocuklarımızla yeniden tasarladık. Çocukların cevaplarının tamamını, bugün için özel hazırladığımız arama sonuçları sayfamızdan izleyebilirsiniz. Tabii ki hazır küçük kahramanlarla bir araya gelmişken her konuda onlara sorular sorduk ve birbirinden keyifli cevaplar aldık. 23 Nisan’ın gerçek kahramanlarının verdiği cevaplar geleceğimizin umutla aydınlandığını bize göstermiş oldu.

Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu özel günü gelin, onlarla birlikte kutlayalım.

22 yorum
mervenurbilsem
11 Mayıs 2017, 17:22
Bürün çocukların bayramı kutlu olsun
makaleniz için çok teşekkür ederim.
kayseri web tasarım
Bayram kutlu olsun.


matcha çayı şikayet
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 21:09
Saç bakımı oldukça önemli bir konu. Özellikle günümüzde sağlıksız beslenme ve stres kaynaklı sorunlardan kaynaklı durumlarda saç dökülmeleri ve saçların hacimlerinde küçülme söz konusu.Bu durumu telefi edilmediğinde yakın bir zamanda saçlarımızın azalarak yok olması mümkün. Saçlarımızın görünümümüze sağladığı katkı düşünüldüğünde saçların tekrar canlanması ve hacim kazanması için doğal takviyelerin kullanılması gerekir. Size bu konuda tavsiye edeceğimiz renovexsin oldukça doğal içeriğe sahip bir saç bakım takviyesi.


Renovexin Şikayetlerini Nereye Yapabiliriz
Kardeş Çocukları dizisinde Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu gibi harika oyuncuların oynadıkları roller ruhumuza işlerken, bu duyguların bizlere geçmesinde etkili olan dizi kıyafetleri Mathmazeil ile birlikte seyirciye ulaşıyor.
Stilistler tarafından tercih edilen özel tasarım elbiseler, muhteşem gömlekler ve o harika etekler Mathmazeil tasarımcılarının ellerinden ve yüreklerinden çıkıyor. Tüm bu ürünleri tasarımcı sayfalarımızdan satın alabilirsiniz.

Kardeş çocukları dizi kıyafetleri ürünlerini incelemek için bölüm sayfalarına gidiniz.
saolun


bust xl
SEO, İngilizce’de “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltma. Günümüzde dijital pazarlama alanında en önemli alanlardan biri olan seo, Türkiye’de de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak da biliniyor. Kullanıcılara yaptıkları sorgulara yönelik en alakalı, doğru ve açıklayıcı sonuçları çıkarmayı hedefleyen Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının, sıralama kriterlerini etkin biçimde öğrenerek bunlara göre gerekli optimizasyonların yapılmasını sağlayan sürecin tamamına SEO deniliyor.Keratin Bakımı
24 Aralık 2019, 10:57
Makaleniz için çok teşekkür ederim.
Saf Keratin
24 Aralık 2019, 10:57 tarihinde düzenlendi
ุษบา พิมพ์ฐา
6 Haziran, 03:58
Received a lot of good content from this page. Thank you very much. form >> ดาวน์โหลด slotxo