Aradığınız yeri daha kolay bulmanız için kurum bilgilerini güncellendik!

7 Mart, 11:11

Aradığınız yeri haritada bulamamak zaman zaman can sıkıcı olabilir. Kullanıcılarımızın her yere kolayca ulaşabilmeleri için 1,5 milyonun üzerinde yeni kurum bilgisini haritalarımıza ekledik. Artık AVM’lerden iş merkezlerine kadar farklı kategorilerdeki yerlere Yandex Navigasyon ile  daha rahat erişebilirsiniz.

1,5 milyondan fazla kurum bilgisi Yandex Navigasyon'da

Tamamen Yandex’e ait yeni harita altyapımızı 2018'de kullanıcılarımızın hizmetine sunarak kurumlar veri tabanında önemli iyileştirmeler yaptık. Kapsamlı yenileme ile birlikte küçük işletmelerden yeni açılan yerlere kadar aradığınız mekan ve kurumlara Yandex Navigasyon’dan çok daha rahat ulaşabilirsiniz.

Hangi kategorileri yeniledik?

Kurum güncellemelerinde ilk olarak restoran, kafe, sinema, tiyatro, müze, AVM, mağaza, iş merkezi ve güzellik salonları gibi çeşitli kategorilerde 1,5 milyondan fazla veriyi haritalarımıza ekleyerek veri tabanımızı güncelledik. Bu yıl içerisinde 4 kat daha veri üzerinde çalışarak milyonlarca kurum bilgisini haritalarımıza yansıtmayı hedefliyoruz.

19 yorum
good.glben
9 Mart, 13:39
Harika
Burhanettin Sezgin Sezgin
10 Mart, 16:59
CÇok guzel
Cok iyi
Bidirim almak istiyorum
Güzel olur
Fazlı Yalçın
12 Mart, 12:02
Bildirim almak istiyorum
Fazlı Yalçın
12 Mart, 12:03
Güzel bir uygulama.
Fazlı Yalçın
12 Mart, 12:05
Uygulama güzel.
Tacettin Güley
12 Mart, 11:09
Güzel görünüyor ama bana bu zamana kadar hiç ihtiyacım olmadı
HHarika
simitcimetin
12 Mart, 23:24
Papatyam simit evi
Necati Öztürk
6 Mayıs, 00:59
Mükemmel
Haritalara Toplu ulaşım seçeneklerini de ekleyebilirseniz çok güzel olur. bunun haricinde yayalara uygulama rota oluşturmuyor yayalara göre de canlı rota oluşturma imkanı var mı?
muratcevik,
Yandex.Haritalar'da yaya rotası mevcuttur.
Timur,
Navigasyon uygulaması üzerinde olacaktı çünkü harita uygulaması sadece rotayı gösteriyor yönlendirme yapmıyor.
muratcevik,
Evet, Yandex Haritada sesli yönlendirme bulunmuyor yaya için. Belki bir gün gelir kim bilir. 
Kullandığım uygulamalar arasında olmazsa olmazım Yandex Navigasyon her nereye gidersem gideyim en yakın yol arkadaşımdır ve özel asistanımdır :)

Chocolate Slim
KimJongUN
5 Ekim, 14:02
Google feed benzeri bir feed extensionu eklenebilir mi Yandex'e hangi google feed'de Yandex Zen'in aksine içerik konularını kendiniz belirliyorsunuz mesela Ankara topic'ini follow diyince Ankara'yla ilgili haberler çıkıyor Google Feed'e