Windows 10'da aradıklarınızı Yandex ile bulun

Microsoft’un Windows 10 işletim sistemli cihazlarda Yandex arama motorunu varsayılan olarak tercih ederek kullanıcılarına yerel bir arama deneyimi sunacağını geçtiğimiz ay içerisinde bir basın bülteni ile duyurmuştuk. İşbirliğimizin müjdesi niteliğindeki duyurumuzun ardından, bu hafta yayınlanan güncellemeyle birlikte Windows 10 kullanıcılarının Microsoft Edge ve Internet Explorer tarayıcılarında açılış sayfaları ve varsayılan arama motorları Yandex olacak. 

Söz konusu güncellemeyi aşağıdaki adresteki özel sayfadan indirerek, Windows 10'un son sürümünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz:
https://yandex.com.tr/soft/windows

30 yorum
Süper olacak :)
Keşke ana sayfa kısmındaki haberlerde msn yerine yandex.haberler'den alınsaydı. Öyle daha da iyi olurdu
teşekkürler :)
eskişehir web tasarım
teşekkür ederiz
info@imeryonetim.com
30 Ocak 2019, 03:49
Mersin'de Profesyonel Apartman Yönetim Firması İmer Yönetim
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 19:03
-Saç hücrelerinin uzun süre uyku modunda olmasından dolayı kafamızın bazı bölgelerinde saç çıkmaz, renovexin ölü saç hücrelerini uyandırır ve saç kökünü canlandırarak kıl kökü vermesine imkan sağlar
-İçeriğindeki demir minerali sayesinde saç dökülmelerini büyük oranda azaltır


Renovexin Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır
Allecell krem lansmana özel indirimli kampanya fiyatından şimdi yararlanabilirsiniz. İnternet sitemizde belirlenen paketten hangisini tercih edersiniz sipariş bölümünde o kampanyayı seçmeniz siparişiniz için yeterli olacaktır. Tekli olarakta sipariş verebilirsiniz, çoklu paket olan adetli siparişte verebilirsiniz.
allecell nereden satın alınır
szkarakaya
28 Ocak, 12:29
Çoook faydalı Av Tüfekleri olarak teşekkür ederiz