İzmir ve Antalya panoramaları yenilendi

Kapsamını 6 kat artırıp Ağustos ayında yenileyerek kullanıma sunduğumuz İstanbul panoramalarından sonra, 2015 yılı içerisinde çektiğimiz binlerce yeni ve 100 megapiksel çözünürlüğünde fotoğrafla şimdi de İzmir ve Antalya panoramalarını güncellemiş bulunuyoruz.

Çekilen fotoğraflar ve panoramaların kapsamıyla ilgili temel istatistikleri aşağıda bulabilir ve her iki şehrin panoramalarından seçtiğimiz, ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz bazı mekanları aşağıdaki bağlantılara tıklayarak hemen görebilirsiniz:

İzmir:

Toplam: 314.188 adet fotoğraftan oluşturulan 78.547 panorama
2015'te eklenen: 111.096 adet fotoğraftan oluşturulan 27.774 panorama
Toplam panorama kapsamı: 990 km'si 2015’te çekilen 1622 km cadde ve sokaklar

Kadife Kale'den İzmir Manzarası

Alaçatıda yel değirmenleri
Agora
Kadife Kale'den manzara
Saat Kulesi
Konak Tüneli
Cumhuriyet Meydanı

Antalya:

Toplam: 218.736 fotoğraftan oluşturulan 54.684 panorama
2015’te eklenen: 152.828 yeni fotoğraftan oluşturulan 38.207 yeni panorama
Toplam panorama kapsamı: 1586 km'si 2015’te çekilen 2032 km cadde ve sokaklar

Manavgat Şelalesi

Antalya il sınırı
Xanthos
Kaputaş vadisi
Kaş - Likya şehri Antiphellos Tiyatrosu
Demre - Aziz Nikola Anıtı
Olimpos
Tahtalı zirvesinde Yandex tişörtlü Yandexseverler
Faselis
Manavgat Şelalesi

21 yorum
Gölgede yetiştirilen çay ağacı yapraklarının kurutulup toz haline getirilmesiyle elde edilen matcha çayı, bir yeşil çay türüdür. Genellikle Gyokuro cinsi çay ağaçlarından elde edilir. ‘Matcha’ kelimesinin anlamı, ‘ufalanmış çay’dır. Özel bir işlemden geçirilerek kurutulan ve toz haline getirilen çay yaprakları, bu işlem sonrasında sade yeşil çaydan çok daha etkili hale gelir. Japon kültüründe önemli bir yeri olan çay seromonilerinde sıklıkla kullanılan bir çaydır. Şifalı özellikleri kadar kültürel değeri ile de dikkat çekmektedir.
matcha çayı kullanan hangi ünlüler bulunuyor
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 19:01
Renovexin kullananlar yaptıkları yorumlarda renovexini düzenli bir şekilde kullandıklarını dile getiriyorlar. Tek önemli olan şeyin sabah ve akşam düzenli bir şekilde bu ürünü kullanmak olduğunu belirtiyorlar.renovexin hakkında kullanıcılar ne dedi, yorumlar olumsuzmu
İçinde kullanılan bileşenler ise başlangıç kutusu diye tabir ettiğimiz yeşil olan efervesab tabletin içinde ısırgan özü, demir ve çinko bulunmakta. Diğer kırmızı renkte olan tablette ise kolajen, biotin, H vitamin yer alıyor. İçeriği hassah bir şekilde üretici firma tarafından titizlikle dizayn edilmiş olan ürün set halinde 159 Türk lirasına satışa sunulmaktadır.


renovexin içeriğinde neler var ?
Ürünün nasıl kullanıldığı ile ilgili wen sitemizin ana sayfasında bu bilgi her nekadar yazsada yine sizlere bu bilgiyi iletiyoruz. Öncelikle söylemeliyizki ürünün kullanımı gerçekten çok basit. Şöyleki herkez rahatlıkla bunu uygulayabilir.Q-Clinic Köpek Balığı Kremi Nasıl Kullanılır