Yandex.Haritalar Apple Watch'da!

Piyasaya çıktığı andan itibaren tüm dünyada popüler olan Apple Watch, 31 Temmuz’dan itibaren Türkiye’de de resmi olarak satışa sunuldu.  En çok beğenilen uygulamalarımızdan biri olan Yandex.Haritalar’ın en önemli bazı özelliklerini çok hızlı bir şekilde ve de Türkçe olarak Apple Watch’a taşıdık.

Küçük ekran boyutu için özel olarak tasarlanan bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Yandex.Haritalar’ın Apple Watch sürümünde, bulunduğunuz şehrin trafik durumu ve önceden belirlenen ev ya da iş yeri gibi noktalara trafik yoğunluğu da göz önünde bulundurularak ne kadar zaman sonra varabileceğiniz, özel olarak tasarladığımız ekranlardan kolaylıkla görülebiliyor.

Apple Watch için Yandex.Haritalar’ı buradan indirebilirsiniz.

17 yorum
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 07:06
Renovexin şu sıralar sosyal medyada oldukça reklamlarını sık gördüğümüz bir ürün. İnstagram ve facebook gibi lider platformların vazgeçilmezi haline geldi.


Renovexin Sosyal Medyada Facebook ve İnstagramda
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 19:00
Renovexin kullanıcı yorumlarından bahsetmeden önce size ürünün ne olduğunu anlatmak istiyorum.


Renovexinin Kampanyalı ve İndirimli Fiyatı Nekadar
Renovexin ne işe yarar ve etkisi nedir. Bunun detaylarını bizleri gün içerisinde telefon yoluyla arayarak net biçimde öğrenmeniz mümkün.renovexin ne işe yarar, faydaları nelerdir
Ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığı konusu ile ilgili bizden telefon yoluyla bilgi alabilirsiniz. Gün içinde, mesai saatlerinde bilgi alabilirsiniz. Ürün %100 orjinaldir. Bunun garantisini vermekteyiz. Kullananlar tarafından bizlere geri dönüşlerde ürünün işe yaradığı yönündedir.


Q-Clinic Köpek Balığı Kremi Ne İşe Yarıyor