Yandex.Seyahat

23 Haziran 2015, 18:58

Yandex.Seyahat (ya da daha önceki adıyla Yandex.Seferler) tamamen yenilenmiş arayüzüyle karşınızda. Yepyeni bir uygulama olarak şehirlerarası yolculuk yapan kullanıcılara yönelik hazırladığımız Seyahat; bir noktadan diğerine ulaşım var mı? Varsa, ne kadar sürer? Hangi firmalar gider? Fiyatı ne kadardır? gibi sorulara yanıt veriyor.  Bu sayede bir yandan kullanıcılara zaman kazandırırken diğer yandan da ulaşım seçeneklerini, firmaları ve fiyatlarını birbirleriyle karşılaştırma imkanı sunuyor.

 

Zaman içerisinde kullanıcılara sunduğu sefer bilgileri verisini genişleten Yandex.Seyahat, yaklaşık 80 otobüs firmasının sefer bilgilerinin yanı sıra, TCDD’nin tüm tren sefer bilgilerini, tüm yurtiçi ve uluslararası uçuşları ve birçok deniz yolu firmasının sefer bilgilerini de gösteriyor. Kullanıcılar bulundukları şehrin varsa otogar, istasyon, iskele ve havalimanlarının sefer bilgilerine de ulaşabiliyor.

Yandex.Seyahat’in dokunmatik versiyonu da kısa bir süre önce kullanıcılarla buluştu. Mobil telefonlarınızdan, tablet ve iPad’lerinizden Yandex.Seyahat’e ulaşabilir ve dilediğiniz bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Yandex Seyahat Dokunmatik Versiyonu

Yandex.Seyahat geliştirilmeye devam ediyor. Yakın zamanda birçok seyahat acentesi ve havayolunun sunduğu en uygun uçak bileti fiyatlarını da gösterebilecek olacak olan servisimiz, Android tabanlı telefonlar için geliştirilen mobil uygulamasıyla birlikte yakın zamanda kullanıcılarla buluşacak.

Uğur Çelik, Yandex.Seferler Ürün Müdürü