Yandex.Browser ile tarayıcı üzerinden sınırsız oyun oynama keyfine devam!

Oyunseverlere müjdemiz var! Dünya çapında 600 milyondan fazla kişinin kullandığı, Facebook’ta yer alan birçok oyun ve uygulamanın yanı sıra, tüm dünyada ayda 5 milyonu aşkın kullanıcının oynadığı MMOFPS Contract Wars gibi yüksek bütçeli tarayıcı tabanlı oyunların çalıştırılmasını sağlayan Unity Web Player desteği, Chromium tabanlı tarayıcılardan kalkıyor. Müjdemiz bu değil tabii ki!

 İyi haberimiz, Yandex.Browser’ın, Chromium tabanlı olmasına rağmen kullanıcıların ve yazılımcıların sıkıntı yaşamaması adına Unity Web Player desteği sunmaya ve tarayıcı üzerinden sınırsız oyun keyfi yaşatmaya devam edecek olması.

Unity Web Player için uygulama geliştirme arayüzü olan NPAPI desteğini de kesmeyen Yandex.Browser, Unity Web Player üzerinden oynanabilecek yeni oyunların üretilmesine de imkan verecek. Yandex’in oyun ve uygulamalara sınırsız destek veren tarayıcısına https://browser.yandex.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

11 yorum
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 07:01
Renovexin saç efervesan kullanıcı yorumları hakkında biraz önce söylediğimiz gibi bizleri arayarak bilgi alabileceğiniz gibi internet üzerinden yorum sitelerinide takip edebilirsiniz.


Renovexin Tablet Nereden Satın Alınır
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 18:57
Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığının yaptığı açıklamayı görenleriniz oldu mu bilmiyorum ancak, oldukça etkili bir duyuruydu. Saç uzamasını herhangi bir şampuan veya serumla karşılayamazsınız. Ancak düzgün besinler alarak tekrardan saçlarınızı çıkarabilirsiniz minvalinde bir açıklamaydı. Renovexin firması da bu duyuruyu paylaşarak diğer sahte ürünlerden kurtuldunuz, artık Renovexin efervesan tablet var şeklinde bir giriş yaptı.Renovexin Saç Tabletini Kimler Kullanabiliyor