Alışılmadık Bir Hıdırellez Deneyimi

Bu sene Hıdırellez için sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz özel bir takım çalışmalara imza attık. Hıdırellez ritüellerini konu alan özel ana sayfa tasarımımız üzerinden başlayacağınız yolculukta, ilgili özel arama sonuçlarında Hıdırellez ve ritüelleriyle ilgili bilgileri ve şehrinizde Mayıs ayı boyunca düzenlenecek olan ilgili etkinliklerin bir takvimini sunuyoruz. Ama belki de en güzeli, Hıdırellez dileklerinizi çizip sosyal ağlarda paylaşabilecek olmanız!

 

 

 

 

 

Barış Karaman, Yandex.Türkiye

13 yorum
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 07:00
Renovexin tablet kullananların düşüncelerini öğrenmek isterseniz mesai saatleri içersinde sabit sipariş telefon hattımızı yani 0312 240 40 05 numarasını arayabilirsiniz. Satın alan müşterilerimizin geri dönüleri hakkında bizden telefon yoluyla bilgi alabilirsiniz. Kullanıcılar üründen gayet memnun kaldıklarını bizlere iletmektedirler.


Renovexin Kullananların Yorumları Nelerdir
Sertaç Kaya
5 Mart 2019, 18:56
Aslında yeni saç telleri çıkartma işlemini biraz anlatmak istiyorum. Normal şartlarda bizim dökülen saçlarımızın saç hücreleri ölmez. 12 yıl boyunca uyku modunda kalabilen saç hücreleri, yeniden canlanabilir. Bunu sağlamak için de Renovexin tablet üretilmiştir.Renovexin Tableti Nasıl Kullanmak Lazım, Kullanımı Nasıl
Hücrelerin yenilenerek cildin onarılmasına oldukça katkı sağlayan maya maskesi, hem kuru hem de yağlı cilt tiplerine uygulanabilir. Aynı zamanda cilde nem katar, nemlendirirken yağ dengesini de korur. Cildi derinlemesine temizleyerek akne oluşumunu engeller.

peptit maya maskesi ne işe yarıyor