Karşınızda Yepyeni Bir Yandex.Mail

4 Mart 2015, 18:01

Yandex.Mail uygulamamız güncellendi. Yeni uygulama, tamamen yenilenen arayüz ve eklenen yeni özellikleriyle birlikte çok rahat bir e-posta deneyimi sunuyor.

2012’de kullanıma sunduğumuz Yandex.Mail mobil uygulamamızın iPhone için özel olarak geliştirilen sürümünde bugün önemli bir takım değişiklikler oldu. Üç yılın ardından yepyeni bir arayüze kavuşan Yandex.Mail iOS sürümünü ayrıca kullanımda büyük kolaylıklar sunan özelliklerle de donattık.

Yeni uygulamada ana ekran, e-postalarınıza ve onları yönetmek için kullanılan araçlara şimdiye kadar olmadığı kadar kolay bir erişim sağlıyor. E-posta ayarları, gelen kutusu ve diğer posta kutularının yanı sıra arama çubuğu da tek bir parmak hareketiyle rahatça erişilebilecek şekilde konumlandırıldı. E-postaları silmek, okundu veya okunmadı olarak işaretlemek gibi işlemler için ilgili e-postanın üzerinde parmağınızı sağa veya sola sürüklemeniz yeterli oluyor. Birden fazla e-posta hesabı olanlarımız ise tüm hesaplarını aynı uygulama üzerinden aynı anda kullanabiliyor. Hesaptan hesaba geçiş hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştı desek yeridir.

 

 

Tüm bunların yanı sıra yeni Yandex.Mail, internet bağlantısı olmadığında da e-postaların okunmasını ve yanıt yazılmasını mümkün kılıyor.

Yeni iOS sürümünü buradan indirebilirsiniz.