Çevrimdışı mod

Yandex.Çeviri uygulaması internet bağlantısı olmadan Türkçe, Azerice, İngilizce, Ermenice, Belarusça, Bulgarca, Yunanca, İspanyolca, İtalyanca, Kazakça, Kırgızca, Letonca, Litvanca, Almanca, Lehçe, Portekizce, Romence, Sırpça, Tacikçe, Tatarca, Ukraynaca, Fransızca, Hırvatça, Çekçe, Estonca ve Rusçadan çift yönlü olarak çeviri yapar.

Çevrimdışı çeviriyi indirmek için:
  1. Uygulama ayarları menüsüne girin.
  2. Çevrimdışı çeviri paketini indirin menüsünde dilediğiniz paketi seçtikten sonra butonuna tıklayın. Yüklemenin tamamlanmasını bekleyin.

Tüm çevrimdışı sözlükler farklı dillerden çift yönlü çeviri yapmayı sağlar Örneğin Rusça'dan İngilizce'ye çeviriler yapmak için “İngilizce-Türkçe” çevrimdışı sözlüğü indirin. Her dil paketinin boyutu paket isminin altında belirtilir.

Örneğin “İspanyolca-İngilizce” çevrimdışı sözlüğü kurmak için 77 MB'tan fazla (arşiv için 20 MB ve açılmış sözlük için 57 MB olmak üzere) kullanılabilir disk alanı gerekir. Veriler açıldıktan sonra arşiv otomatik silinir.

Sorular ve cevaplar

Uygulama internet bağlantısı olmadan da çalışır mı?
Uygulamanızın internet bağlantısı olmadan çalışabilmesi için çevrimdışı modun çalıştırılması ve gerekli çeviri yönlerini destekleyen paketlerin cihazınıza yüklenmiş olması gerekir.
Çevrimdışı paket neden çalışmıyor?

Uygulama ayarları menüsünde çevrimdışı modun çalıştırılmış olduğundan emin olun.

Mod açık olmasına rağmen çevrimdışı paket çalışmıyorsa lütfen destek ekibine yazın.