1. Yandex Map Editor nedir?

apos;ü kullanarak harita çizebilir, haritaya obje ve özellik ekleyebilirler.

Yandex Map Editor'de kartograf olarak yol, cadde, sokak, mahalle, köy, bina, kurum, bahçe, nehir ve su kuyusu gibi çeşitli objeler oluşturabilir ve bunları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Moderasyonu tamamlandıktan sonra yeni obje Yandex Maps haritalarına eklenir.

Oluşturulan objeler arama motoru ile bulunabilir. Böylece, haritalardan maksimum faydayı elde edebilirsiniz. Katkılarınız sayesinde haritalar daha ayrıntılı ve kapsamlı hale gelir.

Uyarı.

Yandex, haritalarındaki veri kalitesini sürekli kontrol eder, bu nedenle moderasyon biraz zaman alacaktır (genellikle en fazla bir hafta).

Düzenlemenizin (haritada yaptığınız eklemenin/değişikliğin) Yandex Maps'te görülebilmesi için Haritalama Kuralları'na uygun olması gerekir.

Yandex Map Editor'de çalışırken kendinizi Yandex ID'nin Destek Ekibi sayfasında bulursanız, bu sayfadaki bağlantıları kullanın veya Yandex ID Destek Ekibi'yle iletişime geçin.

Belli bir konuyu obje yorumlarında (konu bu obje ile ilgiliyse) veya YME Chat'te moderatörlerle ve diğer kullanıcılarla tartışabilirsiniz.

SSS cevapları aşağıda ve ayrıca da hizmet kulübünde okunabilir.

Servis çalışanlarından hızlı cevap almak için Yandex Map Editor ile ilgili önerilerinizi ve hata bildirimlerinizi Destek Ekibi'ne bildirin.

Yandex Map Editor hakkında sıkça sorulan sorular

Ayrıntılı bilgi için Yandex Map Editor'ün Yardım bölümüne başvurun: