Mail

Yandex.Mail nedir?

Yandex.Mail, Yandex sunucularında barındırılan e-posta kutularını ücretsiz olarak sunan bir servistir. Yandex.Mail aracılığıyla (spamlar hariç) günde 12 milyondan fazla e-posta gönderimi yapılıyor.

Dibi görünmeyen bir kuyu

Kaydolduktan sonra 10 GB'lık bir e-posta kutusuna sahip oluyorsunuz. Mail'in web arayüzünü sürekli kullanıyorsanız e-posta kutunuz, 200 MB'lık boş alan kaldığında otomatik olarak 1 GB artar.

Kişisel

Mail'iniz için tasarım seçebilirsiniz. Beğendiğiniz temayı kurun veya sayfanın üç panelli görüntüleme modunu etkinleştirin.

Kullanışlı

E-postaları konuya göre gruplayabilir, onlara etiketler ekleyebilir, kişiselleştirilmiş butonlar ayarlayabilir ve kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz. Aldığınız belgeleri, arşivleri, görüntüleri veya medya dosyalarını ek programlar kurmadan doğrudan Mail'de görüntüleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

Spam ve Virüslerden Güvenli Koruma

Yandex, spamden koruma için kendine ait teknolojileri kullanır ve önemsiz e-postaları tespit etme algoritmalarını sürekli geliştirir. Tüm gelen e-postalar Dr.Web antivirüs programı ile kontrol edilir, virüslü toplu gönderiler ise Yandex e-posta sunucusu tarafından engellenir.

Mobil

Mobil “Yandex.Mail” uygulamasında her şey kullanışlı şekilde düzenlenmiştir, tüm e-postalar diyaloglara gruplanarak elektronik biletler veya haberler gibi aynı konulu e-postalar "hızlı filtreler" yardımıyla birlikte sıralanarak çabuk ve kolay bulunur. E-postalarınızla ve dosyalarınızla artık çevrimdışı çalışabilir ve gelen e-postaları internet bağlantısı yokken yanıtlayabilirsiniz: Giden Kutusu’ndaki tüm iletileriniz internet erişimi yenilenince otomatik olarak gönderilecektir.