Belgelerle çalışma

Sözleşme nasıl yapılır

Direct'te yazılı teklif sözleşmesi mevcuttur. Bu sözleşmenin avantajı, hukuki olarak tam yetkiye sahip olunmasına rağmen çift taraflı imza edilmenin gerekli olmamasıdır.

Ödeyeceğiniz fatura, yazılı teklif sözleşmesinin bir parçası sayılmaktadır. Faturayı ödeyerek bu yazılı teklif sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız ve biz ödemenin yapıldığı andan itibaren sözleşme çerçevesinde adım atmaya başlarız.

Yazılı teklif sözleşmesinin metini Direct'in Yasal belgeler bölümünde inceleyebilirsiniz.

Ödeme geçmişi ve raporlama belgeleri

Muhasebe borçlarını ve raporlama belgelerini doğrudan Yandex Direct'in müşteri arayüzünde görüntüleyebilirsiniz. Ödeme geçmişini öğrenmek için Kampanyalarım sayfasında Ödemeler ve belgeler bağlantısına gidin.

Çıkarılan faturalar Faturalar sayfasında gösterilirken oluşturulan işlemler İşlemler sayfasında gösterilir.

Belge talep etme

Yandex Bakiye üzerinden belgeleri talep edemiyorsanız lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize e-posta gönderin veya başka bir yöntemle bizimle iletişime geçin.

Başka sorunuz var mı?

Uyarı. Müşteri Hizmetleri'nden uzmanlar, siz hangi kullanıcı adından kendileriyle iletişime geçtiyseniz, yalnızca o kullanıcı adından başlatılmış olan reklam kampanyalarıyla ilgili danışmanlık verebilirler. Kullanıcı adınızı ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Uzman, sadece başvurunun işlenmesi sırasında verilerinize erişim kazanacaktır.