Turbo sayfalar

Turbo sayfa, hızlı yüklenen geçiş sayfasıdır. Kullanıcı reklamı daha ayrıntılı inceleyebilir ve siteye geçiş yapmadan talep oluşturabilir.

Nasıl çalışır?

Turbo sayfaları kullanma avantajları:
  • Tüm cihaz türlerine uyarlanabilir: Tek bir turbo sayfa oluşturmanız yeterlidir,
  • Tüm platformlarda hızlı yüklendiği için web sitesinin bilgisayara çok yavaş yüklendiği veya mobil cihazlara uyarlanmamış olduğu durumlarda genel dönüşüm oranını artırır,
  • Sayfanın oluşturulması özel bilgi ya da deneyim gerektirmez: Sayfa Sihirbazı yardımıyla profesyonel geliştiricilere, test uzmanlarına veya tasarımcılara gerek kalmadan sayfayı çok kolay oluşturup hemen yayınlayabilirsiniz.

Turbo sayfaları ana web sitesine ek olarak da oluşturabilirsiniz. Mobil cihazlardaki gösterimlerde site bağlantısı veya hızlı bağlantı Turbo sayfaya, diz/masaüstü ve tabletlerde ise ana siteye yönlendirir.

Web siteniz yoksa veya Turbo sayfaları özellikle belirli ürünler veya promo kampanyaları için kullanmak istiyorsanız yeni Turbo sayfayı oluştururken veya mevcut Turbo sayfayı eklerken site bağlantısını belirtmeyin. Bu durumda her türlü cihazlarda görüntülenen reklamlar kullanıcıyı Turbo sayfaya yönlendirecek,

tüm platformlarda görüntülenen sayfa URL'si ise aynı kalacaktır.