Баннеры могут вести на промосайт, на страницу приложения в магазине, на Яндекс.Мобайл, на веб-версию сервиса или продукта, на подборку или категорию (товаров — в Маркете, треков — в Музыке), на выдачу в продукте/сервисе (например, в Маркете, Путешествиях, Авиабилетах). Баннер чаще всего состоит из названия сервиса/брендинга, кнопки (опционально) и ключевого сообщения.
Мы готовим насыщенную онлайн-программу.
Мы готовим насыщенную онлайн-программу. Зрители прямого эфира увидят множество дополнительных интервью, репортажей и докладов, а не только события на сценах. Онлайн-программа пройдёт на этой странице и будет доступна каждому. Если вы хотите, чтобы мы напомнили вам о начале, пожалуйста, оставьте свою почту. После конференции все видео записи появятся на сайте.

Rota Optimizasyonu ile teslimatlarınızı kolayca planlayın

Ücretsiz deneme sürümü
Rota Optimizasyonu ürününü kullanmak için kayıt olun, ürünü 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyimleyin.
Neden Rota Optimizasyonu?

Müşterilerimize gelen teslimat taleplerinde dönemsel olarak büyük artışlar olduğunu görüyoruz.

Bu durumda şirketler Rota Optimizasyonu'nu kullanarak;

  • Manuel planlama süreçleri yerine teslimatları araçlara otomatik olarak dağıtabilir,
  • Toplam teslimat maliyetini önemli oranda azaltabilir,
  • Teslimatların zamanında yapılmasını sağlayabilir, 
  • Araç kapasitesi, yük özellikleri, çalışma saatleri gibi nedenlerle ortaya çıkabilecek engellerin önüne geçebilir,
  • Dağıtımın yapılacağı zamana ait trafik bilgisi kullanılarak planlama yapabilir.
  • Böylece işletme sahipleri, yöneticiler, lojistik firmaları ve müşteri memnuniyetinden sorumlu olan herkes dönemsel koşullara bağlı olarak artan iş yükünü Rota Optimizasyonu ile hafifletebilir.

Sizin için buradayız

Yandex API Teknolojileri ekibi olarak size yardım etmeye hazırız. Kayıt olduktan sonra ilk 14 gün rota optimizasyonu teknolojimize ücretsiz olarak erişebilir, planlamalarınızı optimize edebilir ve daha az eforla daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz, Rota Optimizasyonu'nu kullanarak işletmenizin sorunlarını çözmeniz için sizlere yardıma hazır.

Rota planlama
Arayüz veya API üzerinden erişilebilen otomatik rota planlama servisi, planlama yaparken farklı operasyonların ihtiyacını karşılayabilecek 50 parametre üzerinden ürünü çalıştırır.
Eğitim videoları
Sistemde kolayca çalışabilmenizi ve en uygun rota optimizasyonu ayarlarını yapmanızı sağlayacak eğitici videolarımız sayesinde giriş seviyesinden gelişmiş algoritma parametrelerini ayarlamaya kadar pek çok konuda bilgi sahibi olacaksınız.
Lokal destek
Herhangi bir sorunuz ya da geri bildiriminiz olduğunda lokal destek üzerinden uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Başlangıç kurulumu
Sisteme kayıt olmanızın hemen ardından Rota Optimizasyonu ürünümüzü kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir sorun oluşması durumunda ne yapmanız gerektiği konusunda size destek olacağız.

Yandex Rota Optimizasyonu servisini kullanmaya şimdi başlayın, teslimat ve gönderilerinizi kolayca planlayın.

Eğitim videoları
Sistemde kolayca çalışabilmenizi ve en uygun rota optimizasyonu ayarlarını yapmanızı öğreten eğitim videolarımızla rota optimizasyonu yapmak çok kolay ve hızlı.
Sık Sorulan Sorular
Ücretsiz kullanım hakkım ne kadar devam edecek?
Bu kampanyayla ilk 14 gün boyunca ücretsiz olarak ürüne erişim sağlayabilirsiniz. Örneğin, hizmeti 1 Haziran’da kullanmaya başlarsanız, ücretsiz erişiminiz 14 Haziran’a kadar devam edecektir.
Ücretsiz paket neleri kapsıyor?
Bu ücretsiz paket otomatik rota optimizasyon hizmetini kapsamaktadır.
Bu hizmeti kullanmaya başlamak için ne yapmalıyım?
14 gün boyunca ücretsiz kampanyamızdan yararlanmak için, tercih ettiğiniz mail adresinizi kullanarak platforma kaydolmanız gerekmektedir. Eğitim videoları algoritmanın kurulumunu anlamanıza yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi, yardım ve sorularınız için müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.
Ücretsiz üyeliğim boyunca teknik destek hattını kullanabilir miyim?
Evet. En önemli görevimiz, planlama algoritmasını ayarlamanıza yardımcı olmaktır. İhtiyacınız olan teknik destekle ilgili bilgi almak için bizimle mapsapi-tr@yandex-team.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Ücretsiz kullanım hakkım bittiğinde ne olacak?
14 gün boyunca platformumuzda rota optimizasyonu sağladıktan sonra, hizmeti kullanmaya son verebilir ya da teklif şartları sözleşmesi yaparak ücretli tarifeye geçip bu hizmeti almaya devam edebilirsiniz.
Bize ulaşın
mapsapi-tr@yandex-team.com.tr
Thu Sep 03 2020 14:55:48 GMT+0300 (Moscow Standard Time)